![]() | |||
|
|
Iepazīsties
350 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Egi dienasgrāmata
Wintere: Ja pareizi saprotu, tad oho arī šis procents mazs, jo cilvēki tomēr šeit mīl būt vāji un izlikt savas emocijas publiskai apskatei. Jo, ja Tev nekas emocionāls nav noticis, par ko tad rakstīt?
#1 2026-05-28 07:44 Sanija_: Šis ir tikai tāds sauklis. Katrs esam izgājuši cauri savai ellei, gan tie, kas atrodamies Oho, gan ārpusē. Caur to arī maināmies.
#2 2026-05-28 08:09 Eneile: Ok, un tagad ir jautājums - kādu tad mēs iedomājamies to cilvēku, kurš parādās tāds, it kā nekas nebūtu noticis? Tādu vēso, aso džeku? :D Ha ha, atļausiet pasmaidīt.
Manā uztverē tie 1% būtu cilvēki, kuri vēl aizvien ir spējīgi uzticēties un būt atvērti :) #3 2026-05-28 11:34 Flints: Ja kāds izgājis cauri šķietamai ellei un aizvien turpina izlikties, ka nekā īpaša nav bijis, tad visi pārbaudījumi acīmredzami nav nesuši svētību...
#5 2026-05-28 14:13 dabasmiilis: Wintere,
-Atļaušos aizrādīt - emocijas un to izrādīšana nav vājuma pazīme, tikai stiprs cilvēks spējīgs atklāties un būt viņš pats, neizlikties par to, kas viņš nav, izturēties brīvi. -Vājie slēpjas, baidās, tur pie sevis, jo nav par sevi pārliecināti. Daudziem emocijas ir svešs lauciņš, jo viņi tās nesaprot, nepārvalda. Cits jautājums par emociju kontrolēšanu - tās ir jāpārvalda, nedrīkst palaist pašplūsmā! Lai izvairītos no ziepenēm, tā teikt, kas par daudz, tas par skādi! 🟢Ja interesē šī tēma, tad variet pastudēt psiholoģijā emocionāli atvērtos un emocionāli noslēgtos, nepieejamos cilvēkus, emocionāli nenobriedušie, narcisi, emocionālais intelekts - tas viss ir par emocijām! 🔴Agrāk domāju, ka arī jūtīgums ir vājuma pazīme, bet izrādījās, ka viņiem ir ļoti attīstīta nervu sistēma, viņiem pielaide detaļām, kuras nav dotas visiem! Tas nav vājums. Tas pats par emocijām - vājie tur sevī, līdz ir par daudz, un notiek emociju sprādziens. Vai arī bloķējot emocijas iznīcina sevi no iekšienes, atņem sev dzīvesprieku, nokauj sevī esošo bērnu. #6 2026-05-28 16:27 Wintere: #6, nepiekritīšu. Pārmērīga ņaudēšana par katru sīkumu tomēr nav stipra cilvēka pazīme.
#7 2026-05-28 16:46
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||