FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
dabasmiilis dienasgrāmata
 Piektdiena 22-05-2026 22:30 3  32
Kāds skaists miers!

Kāds skaists miers!

Palasīju Danas "Jokainās sajūtas" dienasgrāmatas ierakstu, scenārijs, ko varētu Holivudai pārdot.

Bija interesanti lasīt, vienīgi pārāk histērisks... nevar jau pārmest - bailes ir bailes. Un arī Zivs spēlē savu lomu - kad emocijas ņem virsroku!

Tikai neiesaku pa pagrabiem sākt dzīvot, paši saprotiet - žurkas, peles - leptispiroze un hanta vīruss, varbūt arī inficētās ērces tur pārziemo... Galvenais uz svešu pagrabu neiet, kā te ziņās no Lietuvas bija, ka aizvilkās tantuks uz svešu pagrabu un vēl kaut kādu brūtgānu paķēra līdzi, bet pretī pagrabā tup krievs un lamājas, ko te atvilkāties, ejat uz savējo! bet neraža, savējam nav uzlīmes, ka tur drīkst slēpties!

Šodien tīrīju telefonu, un neliels ieskats, ko es tajā dienā darīju! Bija fantastiska diena, acis uz augšu pacēlu tikai, lai apbrīnotu dabīgos mākoņus. Klausījos putnu dziesmās un upju skaņās, vēroju zivis un čūskas.

ps. Visādi tur brīdinājumi man nepienāk, podziņieks mani sargā, arī pie dabas telefonus nenesu, lai neviens netraucē un nevar mani izsekot! Tad esi tikai tu un daba! Nav skudrupūžņa trokšņu un tā haotiskās enerģijas! Tad ir miers un harmonija!

ps2. Ja tev ir tāda valdība un tās pakļautībā esošie mediji, tad tu jau esi norūdījies un nebaidies no nekā, ja nu vienīgi, lai tuvumā nebūtu histērisku cilvēku, kas kārtīga ārkārtas gadījuma laikā varētu tādu haosu sacelt!

https://dai.ly/xaaul1ohttps://dai.ly/xaaul1ohttps://dai.ly/xaaul1ohttps://dai.ly/xaaul1o

https://dai.ly/xaaul1o

Kāds skaists miers!
Repa pavasaris. ... Turpinājums pēdējam ierakstam.
citi ieraksti dabasmiilis d-grāmatā (~48)
Komentāri
dabasmiilis: Pie pievienošanas linku neuzrādīja, kā pievienotu, nebija redzams, bet tas viens strādā! 😉
#1
2026-05-22 22:36
straume22: Būšu(tikai šoreiz aiz cieņas pret autoru) korekta.
Uz kā uz kā Zivis spēlē?(nezin)
#2
2026-05-23 15:36
DanaL: Mana trauksme ir štrunts pret nervozitāti, ko šodien sajuta rīdzinieki, ieraugot Vecrīgà tanku.
#3
2026-05-23 15:56
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Biļešu meklētāji (13)
Vajag uz Budapeštu maija beigās tiešo reisu tur atpakaļ div personām. Par skayscaneriem man sajēgas nav. Air Baltic ...
Eilata - viesnīcas (10)
Lūdzu, varbūt kāds var ieteikt normālas un ne pārāk dārgas viesnīcas Eilatā un ieteikt- kur labāka pludmale pie Nāves ...
Ekskursijas pa Latviju (14)
Esmu sapratusi, ka izceļojusies pa visu Eiropu, reāli neesmu bijusi pat pusē Latvijas pilsētu, tādēļ esmu sev ...
Kā daudzmaz lēti aizbraukt uz Maskavu? (16)
Vajadzētu aprīļa vidū noklūt Maskavā..
VISA karte ārzemēs (11)
Lai nu nedzīvotu Anglijā kā mežā,jautājums sekojošs-man SEB VISA karte,Anglijā saņemu naudiņas,vai tad nav iespējas to ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅