![]() | |||
|
|
Iepazīsties
180 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
dabasmiilis dienasgrāmata
DanaL: PIRMOS (???) pavasara glāstus?
Mīlīt? Kur tu atrodies, Arktikā vai? Latvijā šādas ainas bija redzamas pirms mēneša, bet PIRMIE pavasara glāsti bija jābauda vismaz 2 mēnešus iepriekš. Tagad tak jau gandrīz vasara! Un jā, vizbulīšu krāsa - zila vsi sarkana - atkarīga no augsnes pH. #1 2026-05-12 22:10 dabasmiilis: Vidzemes augstienē vienmēr viss notiek nedaudz vēlāk. Atceros kopš bērnības, kad Valmierā sniegs nokusis, pat zaļa zālīte jau izlīdusi, puķes zied, tad 30-40km augstāk uz Smilteni, bet tur vēl ziema, kupenas visās vietās - šad tad vēl jūnija sākumā bija, vēl tikai sāk kust un vizbuļi parādīties, un tā atšķirība bija kaut kur 2-3 nedēļas!
-Tādēļ nebrīnīšos, ka tagad zemākās vietās varbūt jau pat pārziedējušas. Kāda vēl vasara? Nesen tik zāle sāka parādīties. Zalkši saulītē sāka līst, pirms nedēļas tos bija viegli pamanīt, jo nebija zāles, bet tagad gana jau zaļš, ir kur paslēpties. Lakstīgalas arī nebija, kur nu vēl dzeguze. Pat zivis slēpās. 2 nedēļas atpakaļ tik sāka pavasarīgs laiks rādīties. Pieminēju pirmos glāstus, jo ne visi ir paspējuši piekāpt pie dabas! Daudzi tālāk par pilsētas parku nedodas. #2 2026-05-13 01:43 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Rokas bagāža (24)
stulbs jautaajums. taisos lidot ar ryanair un njemshu tikai rokas bagaazhu, bet vai var buut rokassominja + rokas ...
Kur aizbaukt, ko redzēt 4 brīvās dienās? (13)
Kur aizbraukt decembra sākumā - iekļaujoties 4 brīvās dienās? Vēlme būtu kaut ko redzēt no dabas un vēlams pieķert klāt ...
Disnejlenda Francijā (15)
Gribu ar puiku aizbraukt uz Francijas Disnejlendu. Tūrisma birojos, kur biju, neko sakarīgu nepiedāvāja. Pashgaitaa ... | ||||||||