FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
dabasmiilis dienasgrāmata
 Otrdiena 12-05-2026 20:38 3  20
Daba krāsojas. Iesaku dabasbērniem izbaudīt pirmos pavasara glāstus! ✅

Daba krāsojas. Iesaku dabasbērniem izbaudīt pirmos pavasara glāstus! ✅

Patreiz ļoti skaisti ziedošs mežs, kā pasakā - iesaku visiem vēl paspēt pabaudīt.

Vizbuļu jūras - baltās, dzeltenās, zilās jau sāk pazust - tās bija pirmās aprīļa sākumā, bet vēl var atrast, vakar pat ievēroju, ka dažas baltās tādas rozīgas pārvēršas, tā arī nesapratu, vai tāda šķirne, vai varbūt kāda ķīmija, augsnes īpatnības vai vēl sazin kas, jo citur visas baltas.

Ziedošas zaķskābenes, un vēl šis tas.

Skaista vieta, gluži kā parkā.

Tad vēl putniņu dziesmas, tagad arī serenāžu solistes - lakstīgalas un ceļa meklētājas dzeguzes uzstājas, upītē zivtiņas redzamas un pīlītes, krastos zalkši sauļojas.

Daba krāsojas. Iesaku dabasbērniem izbaudīt pirmos pavasara glāstus! ✅
Turpinājums pēdējam ierakstam. Neliels ieskats hiromantijā. ...
citi ieraksti dabasmiilis d-grāmatā (~48)
Komentāri
DanaL: PIRMOS (???) pavasara glāstus?
Mīlīt? Kur tu atrodies, Arktikā vai? Latvijā šādas ainas bija redzamas pirms mēneša, bet PIRMIE pavasara glāsti bija jābauda vismaz 2 mēnešus iepriekš. Tagad tak jau gandrīz vasara!
Un jā, vizbulīšu krāsa - zila vsi sarkana - atkarīga no augsnes pH.
#1
2026-05-12 22:10
dabasmiilis: Vidzemes augstienē vienmēr viss notiek nedaudz vēlāk. Atceros kopš bērnības, kad Valmierā sniegs nokusis, pat zaļa zālīte jau izlīdusi, puķes zied, tad 30-40km augstāk uz Smilteni, bet tur vēl ziema, kupenas visās vietās - šad tad vēl jūnija sākumā bija, vēl tikai sāk kust un vizbuļi parādīties, un tā atšķirība bija kaut kur 2-3 nedēļas!
-Tādēļ nebrīnīšos, ka tagad zemākās vietās varbūt jau pat pārziedējušas.

Kāda vēl vasara? Nesen tik zāle sāka parādīties. Zalkši saulītē sāka līst, pirms nedēļas tos bija viegli pamanīt, jo nebija zāles, bet tagad gana jau zaļš, ir kur paslēpties. Lakstīgalas arī nebija, kur nu vēl dzeguze. Pat zivis slēpās. 2 nedēļas atpakaļ tik sāka pavasarīgs laiks rādīties.

Pieminēju pirmos glāstus, jo ne visi ir paspējuši piekāpt pie dabas! Daudzi tālāk par pilsētas parku nedodas.
#2
2026-05-13 01:43
DanaL: Es arī Vidzemes augstienē :)
#3
2026-05-13 07:11
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Rokas bagāža (24)
stulbs jautaajums. taisos lidot ar ryanair un njemshu tikai rokas bagaazhu, bet vai var buut rokassominja + rokas ...
Kur aizbaukt, ko redzēt 4 brīvās dienās? (13)
Kur aizbraukt decembra sākumā - iekļaujoties 4 brīvās dienās? Vēlme būtu kaut ko redzēt no dabas un vēlams pieķert klāt ...
Biļetes maiņa (6)
Cik izmaksā biļetes maiņa ja man jau ir atpakaļceļa biļete nopirkta??
Korfu sala Grieķijā (5)
Pastāstiet kaut ko noderīgu par Korfu salu Grieķijā!
Disnejlenda Francijā (15)
Gribu ar puiku aizbraukt uz Francijas Disnejlendu. Tūrisma birojos, kur biju, neko sakarīgu nepiedāvāja. Pashgaitaa ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅