![]() | |||
|
|
Iepazīsties
70 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
skarba dienasgrāmata
Egi: To sauc: " Kamielim ( vai Ēzelim) krāmēs skaustā tik ilgi,cik viņš būs spējīgs "pavilkt".
Kad nav vairs tādu iespēju,tad iestājas darbavietai "realitāte". Un nav svarīgi ,kurā valstī ( un darbavietā ) Tu atrodies. Darbinieks ar spējām un godprātīgu ( lojālu) attieksmi pret saviem Pienākumiem= izmantojams Idiots. Tāda nu iraid Dzīve ! ;) #1 2026-05-12 14:40 Flints: Tāpat neatbildēts paliek arī jautājums, kāpēc gan neaizstāvēt savas tiesības? Ja, iespējams, iestādē vai uzņēmumā faktiski nav notikusi darbinieku skaita samazināšana, bet tikai amatu likvidēšana (pārdēvēšana), tad darbinieks saskaņā ar Darba likuma 122. pantā noteikto viena mēneša laikā no uzteikuma saņemšanas dienas var prasīt, lai tiesa darba devēja uzteikumu atzīst par spēkā neesošu.
#2 2026-05-12 15:29 tracer: Visticamaak pie vainas tavs vecums.nezinu kaapeec.bet atlaizh pirmspensijas cilveekus.
Viena no versijaam taada.ka veci cilveeki bojaa firmas prestizhu. Respektiivi.ja atnaak klients.tad lai redz jaunu apkalpojusho cilveeku Taa diemzeel ir pie jums. Heviensm darba deveeham neintereseeravs profesionaalisms.pietedze. Tas ur miits.ko arii oho teoreetikii te postulee.ia puetedzeejushu darbinueku veertee augstu. Ne suyda neveertrtee.kaa giimis paliek krunkains vietaa buus jauns giimiitis #3 2026-05-12 16:04 tracer: Jo neviens nav neaizstaajams.to pietedzi un diplomus nevienam nevajag
Kapitaalisms. #4 2026-05-12 16:06 988: Ir, bija tada problema ari tautiesiem 🇬🇧, ipasi pirmos gadus, 2005-2010. Vairak gan par nesamaksasanu. Pretenzijas izskata Employment Tribunal. Dazos procesos piedalijos ka tulks. Tribunala parstavis, ka likums, ir prasitaja puse un, ja piesieties nav kur, atjauno darba. Daziem ar to pietiek, atgriezties netaisas. Pietiek ar meles paradisanu darba devejam 🤪 Samaksa bez varda runas. Tribunals var apturet uznemejdarbibas licenci
#5 2026-05-12 18:21 pavadonis1971: Un jeega tiesaaties latvijaa?
Nu arjaunos darbaa un buusi uaa izstumtaismun taapat izeediis no darba ciinja ar veejdzirnavaamun tiesa donaata haivajiem lai pyeraadiutu savu taisniibu. A reaali neko neieguysi #6 2026-05-12 20:10 988: Gruti spriest. Starp rindam lasams autores aizvainojums, velesanas gut satisfakciju (?). Var meginat. Nezinu, vai 🇱🇻 ir ET tipa organizacija, kas sniedz bezmaksas juridiskos pakalpojumus. Cita iespeja, versties pie augstak stavosas prieksniecibas. Ideali, ja ta atrodas Brisele
#7 2026-05-12 20:45
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji. | ||||||||