FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
straume22 dienasgrāmata
 Pirmdiena 11-05-2026 17:15 11  64
No Donāta dienasgrāmatas. Baudiet:)

No Donāta dienasgrāmatas. Baudiet:)

*Rīts. Kafijas pauze ofisa birojā.

Neformālā komunikācija īsām sarunām. Trīs kolēģes.

Viena no kolēģēm:

“Šorīt guļot vēl, NETĪŠĀM uzliku roku uz vīra sēkliniekiem*. Jūs ziniet? Tie bija auksti! ”

Otrā dienā. Otra kolēģe:

“Šorīt guļot vēl ARĪ, it kā netīšām, uzliku roku uz vīra sēkliniekiem. Jūs ziniet? Tie bija auksti! ”

Nākamā diena. Trešā kolēģe atnāk uz darbu ar BAIGO zilumu uz acs.

Pārējās:”Kādas šausmas! Kādas šausmas! Kas notikās?”

“Šorīt guļot vēl ARĪ, it kā netīšām, uzliku roku uz vīra sēkliniekiem. Jūs ziniet? Tie bija KARSTi!

Nu es un pajautāju:”Kāpēc tev sēklinieki ir karsti, kad citiem vīriešiem tie ir auksti?”

*Vilciena negadījuma laikā no sliedēm noskrēja speciālvilciens ar deputātiem.

Ieradušies glābēji atklāja, ka vietējie iedzīvotāji UZ ĀTRU ROKU jau visus ir apglabājuši.

-KĀ? VISI - VISI bija beigti?!

- Nu jā ka. Daži no viņiem PAT centās mūs pārliecināt, ka ir dzīvi, bet jūs takš viņus pazīstat – viņi vislaik melo.

*Māte raksta dēlam uz cietumu:

Dēliņ, kā Tevi ietupināja, tā spēka nekāda vairs nav, nav kas saimniecībā palīdz, dārzs nav uzrakts, kartupeļi nav iestādīti, ko darīt nezinu.”

Dēls raksta mātei:

“Māt, dārzā nerocies, uzraksi ko TĀDU, ka gan Tevi iesēdinās, gan man brangu tiesu gadu piešaus klāt.”

Māte atkal raksta dēlam:

“Dēliņ, kā atnāca Tava vēstule, tā sabrauca ātrās reaģēšanas kriminālpolicijas TRĪS vienības, uzraka dārzu līdz mājas logu palodzēm, neko neatrada, aizbrauca STIPRI satrakojušies.”

Dēls raksta mātei:

“Māt kā varēju, tā palīdzēju, kartupeļus stādiet paši”

*Pārsūtītā vēstule Draugiem.lv

“Izbērās sāls - nozīmē strīdu. Izbēries cukurs - nozīmē mieru. Izbēries kokaīns - nozīmē eiforiskas sajūtas. Nokrita dakša - kaut kas atnāks. Nokrita karote –kaut kam rokas no pakaļspuses aug. Nokrita vīriešlepnums – nekas nekur VAIRS nesteidzas. Nokrita ziepes - gaidiet jaunumus. Bezdelīgas zemu lido –būs lietus. Govis zemu lido - izbērās kokaīns. Ieplīsa spogulis –bēda nāk. Ieplīsa prezervatīvs –labāk ieplīstu spogulis. Niez deguns –gaidi plostu. Niez cirkšņos – pie ārsta. Niez pakaļspuse –gaidi piedzīvojumus uz tās. “

Stingri piekodināts, ja šo vēstuli NEnosūtīsiet VISIEM saviem draugiem , cik kuram to ir, TAD naudas nebūs 7(septiņus) gadus…

Atvainojiet –nevaru riskēt!

No Donāta dienasgrāmatas. Baudiet:)
Acīmredzamas karmiskās attiecības No Donāta dienasgrāmatas. Baudiet:)
Komentāri
Luusila: :D Es riskēšu, nesūtīšu...
#1
2026-05-11 18:03
straume22: Man pamaz draugu, citiem tūkstošiem. Baigā ņemšanās. Garās svētku dienas pagāja, nez pa nedēļu tiks galā?:)))
#2
2026-05-11 18:38
DanaL: Man šodien šāda "uzkrita":

Studenšu dialogs:
- Uz kurieni tu tā skrien?
- Uz universitāti - uzzināju, ka šodien būs kolokvijs!
- Kas tas tāds?
- Nezinu, bet katram gadījumam prezervatīvus paņēmu tā pavairāk...

😀
#3
2026-05-11 19:23
straume22: Vokā! Kolokvijs –pārruna kandidāta pārbaudīšanai uz kādu amatu.
Kuram kādi uzskates materiāli līdzi, tāds amats tiks testēts:)))
#4
2026-05-11 19:34
Aranijadzēsts 2026-05-11 21:50
straume22: 👀----
Katrā žogā katram sava sprauga🤗
#6
2026-05-11 21:45
Aranijadzēsts 2026-05-11 21:49
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur plānojiet šo sestdien doties uz Zvejnieksvētkiem? (11)
Jau labu laiku neesmu apmeklējusi nevienu pasākumu saistītu ar Zvejnieksvētkiem. Vai apmeklējiet tos? Iesakiet vietu ...
Labākie bāri Rīgā (11)
Kuri ir labākie barčiki Rīgā? Itkā jau daudzi ir izķemmēti, bet iespējams kāds ir palaists garām. Un pats ...
Speed-dating... (21)
Ātrie randiņi- esat piedalījušies, kā ir? Pieredze, viedokļi
Burgeri un suši (26)
Man garšo klasiskie McDonalds burgeri un Gan Beja "ruļļi" un suši. Vai varat ieteikt kādu labu ēstuvi Pļavnieku ...
Vai kāds jau ir bijis Dzintara mežaparkā? (5)
Vai ir vērts braukt uz Dzintara mežaparku....vai tiešām viņš ir lielākais Gaismas parks?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅