FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Ruu dienasgrāmata
 Sestdiena 09-05-2026 11:14 4  38

Visiem kokiem ir divi gali.

Atgriežoties pie tēmas par drošību.

Varbūt pat beigās tiek kāds labums no visa tā, no tiem droniem kuri tagad pa naktīm lido.

Tagad naktīs ne tikai romantiskie cilvēki debesīs skatīsies.

Un kāds varbūt kādas ārpuszemes civilizācijas pēdas pamanīs. Jeb varbūt kādu jaunu zvaigzni jeb jaunu planētu pamanīs.

Latvijā varētu sākt strauji attīstīties astronomija.

Ķuņ -un Fuņ. Babuļi un grabuļi. ... Labdarības sekss.
citi ieraksti Ruu d-grāmatā (~35)
Komentāri
straume22: Gūstu labumu JAU kops tā brīža, kad virs manas mājas (Rēzeknes novads –precizē) naktī 2:04, 19. augustā 2025.g., ASV Gaisa spēku bumbvedējs “B-1B Lancer” kopā ar sabiedroto valstu iznīcinātājiem veica zemo pārlidojumu.
Kopš tā laika par astronomiju bija ieinteresējušies arī mani pieci kaķi, kādu laiku zvaigznes aplūkojot tupot uz griestiem(dažiem bija prezentēta vieta uz lustras)
#1
2026-05-09 12:07
Ruu: Tu saki. :)
Pieci kaķi sadomāja
Putru vārīt vakarā
Bet... pa tam laikam sabiedrotie devās lidojumā, lāi pārliecinātos vai pakestāņi pār jauno sētu pāri nekāpj.
#4
2026-05-09 13:51
Sanija_: #1
Varu tikai just līdz! Viss smagums jāiznes pierobežas iedzīvotājiem.
#2
2026-05-09 13:13
straume22: #2
Paldies no VISIEM.
Un viss, ko nieka droni šai Pasaulei nodarīs, visas TO dižākās izpausmes nebūs absolūti nekas salīdzinājumā ar to, kas dabai jau nodarīts.
#3
2026-05-09 13:43
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

"Nēģeris"... tas kur š no Āfikas. (43)
Ka viņus tagad pareizi jāsauc? Man te saka ka "nēģeris" esot rasistisks apzīmējums. Bet nevar taču par "afroamerikāni" ...
Par vērtību degradāciju (37)
Pēdejās desmitgadēs arī Latvijā vērojam to, ka sievietes aizmirst par savu patieso piepildījumu un tēlo vīriešus. Būsim ...
Kotrobandas prozaiskā ikdiena. (8)
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/391456-atklaj_kontrabandas_aizkulises_un_amatpersonas_kas_to_kont
role Skaisti,...
HAARP kā ierocis (10)
Vai būtu prātīgi 4. pasaules karā būt jenki sabiedrotajam? Mums nāksies izdarīt izvēli, bet privātā izvēle var ...
Ar kādām tiesībām? !!! (57)
Saeimā pieņemts lēmums par obligāto iesaukšanu armijā vīriešiem! Kādas ir jūsu domas par to? Es esmu pilnīgi ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅