![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
janisb: lumpeņiem savu partiju vajag bet vara šiem nespīd, tā patās kā musējiem saskaņa rosļiks lpv nekad pie varas nebūs, kpv izdevās mazliet piesūkties, bet nekādu labumu no tā neguva, tikai ātrākas beigas...
#1 2026-04-13 22:04 fargo: bet labākā vācijas pilsoņu daļa. kā izskatas un par ko balso kovidstulbeņi un lumpeņi var katru dienu pavērot oho.lv, uz vāciju acis var nemest.
#2 2026-04-13 22:38 Hugo7: Neprasīšu no kurienes tik pamatīgas zināšanas par vācu specdienestu darbību, saprotams, ka cilvēkam, kurš jau zina sekas vēlēšanām Ungārijā, tas tāds sīkums vien ir. Man tāds vienkāršs jautājums tev kā ļoti gudram lietotājam - esmu dzirdējis, ka 2. pasaules kara laikā fašistiskajai Vācijai esot bijušas koncentrācijas nometnes, kurās tikuši slepkavoti cilvēki, esot bijušas arī tādas, kuras veidotas speciāli ebrejiem. Vai tā ir patiesība, vai tomēr nē?
#4 2026-04-14 01:38 Hugo7: dzēsts 2026-04-15 12:53
Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai tu esi antiglobālists? (67)
Testa jautājums - vai tu uzskati, ka nav tainīgi, ka pasaules bagātības pieder nelielai cilvēku grupiņai, bet vairums ...
Kurš ir ieinteresēts jaunas partijas izveidē? (8)
Priekšlikums dibināt partiju ar nosaukumu Gāzi grīdā. Programmā neparasti risinājumi.
Sarkanie baroni un denacionalizācija Rīgā (12)
krievu laikos iebraucēji saņēma dzīvokļus jaunajos dzīvokļu masīvos un arī dzīvokļu privatizācijā viņi bija pirmie kuri ... | ||||||||