FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
arste dienasgrāmata
 Svētdiena 12-04-2026 12:46 10  50

Hameleoni

Vai tik zem šī nika esošās personas, kas dienasgrāmtā piemin kurā uzskaitē es itkā esot, nestrādā šo labā, jo kāpēc gan kaut ko tādu pieminēt?

Apzināti provocē - kas acīmredzams personas ierakstos.

Man oficiāli tas nav zināms, ka esmu šo iestāžu uzskaitē - LV likumdošana to pieļauj. UN uz šī fakta balstoties parastajam cilvēkam nav tiesības, iestāde var izvērsties, iespējas ir lielas - līdzekļi ir pieejami ĻOTI plaši.

Nedodies nokļūt šajos tīklos, tāpēc ir jāpakļaujas - jāgrib kāpt gultā, jāstrādā par velti, jādzied vienā meldiņā vai jālec polka ar visiem šiem klauniem, citādi viss - dzīvot vairs neļaus - galvenais nevajag mēģināt neko noskaidrot, būs vēl sliktāk.

Vai tiešām dažiem subjektiem ir tiesības visos iespējamos veidos novākt no ceļa nepakļāvušās un traucējošas personas?

Tagad atliek skatīties kādas sekas šim manam ierakstam būs, kādas metodes tagad tiks pielietotas.

Turpinājums noteikti sekos..., ja mani nenolinčos :)

Hameleoni Rozazila
citi ieraksti arste d-grāmatā (~8)
Komentāri
Egi: Vai tas ir kāds pašmērķis eskalēt savstarpēju "kasīšanos"?
Man liekas ,ka vismaz brīvdienas nebūtu jāpārvērš savstarpējās vārdiskās kaujās.

Izbaudam brīvdienas Pozitīvi. ;)
#1
2026-04-12 14:38
DanaL: Pirmais ieraksts: "Šeit šēž slimnieku kompānija, kas ievelk purvā, pēc tam kļūst par glābējiem - varoņiem, kas pārējiem tur ārā radīs ilūziju par to ka atklājuši purva nešpetnības" neko draudzīgu vai vismaz kaut nedaudz pozītīvu iespaidu neatstāja.

Tad par ko tāds izbrīns?

Pievienojos #1: elpojam dziļi... pozitīvi...
#2
2026-04-12 16:24
Peljuks: Priekš kam visiem kaut ko tādu jāzin ?
Bezsakars...
#3
2026-04-12 17:41
Tessa: Nenotveramais Džo tāpēc arī ir nenotverams-viņu neviens netver.
#4
2026-04-12 20:49
Sanija_: Ielieku Tev +, par drosmi, par atklātību, par uzdrīkstēšanos paust savu viedokli. Mūsu sabiedrībā ir pieņemts, ja viedoklis ir pretējs oficiālajam viedoklim, tad esi tāds un šitāds. Katrs drīkst paust savu viedokli un tāpēc neviens nav vērtējams kā labāks vai sliktāks.
#5
2026-04-12 21:01
VECA_PIEPE: "...atliek skatīties kādas sekas šim manam ierakstam būs,..."(c.)

Izlasīju visus tos 5. Tavas DG ierakstus. Nu, OK - izlasīju! Kas tālāk?
(dziļdomīgi pakasa pakausi)

Godīgi sacīšu: ja tos visus ierakstus izlasot, sāktu rasties ta jebkāda nojauta par to, kas Tev riktīgi sāp un par ko, Tu tos rakstīdama esi gribējusi satricināt publiku,...tad Tev par prieku es pat atļautos publiski nobirdināt kādu asariņu.

Atvaino mīļā un neņem ļaunā, bet uz šo brīdi Taviem ierakstiem ir "D´irsā darbs un materiāls!" (c.) :D
#6
2026-04-12 22:27
arste: Godīgi sakot man ir pilnīgi pie vienas vietas. Katrs lasa to ko grib izlasīt. Man savi iemesli te piesārņot ēteru ar savām pārdomām par citu nekrietnībām un visatļautību. Bet pēc manām domām, ja atradi laiku izlasīt un pat komentēt, tad jau neatbilst tam ko saki:)
#7
2026-04-12 22:37
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur atrodas BMW 2001.g. gaisa filtrs,lai nesvīst logi ? (6)
Spečuki,dodiet padomu,kur meklēt salonā gaisa filtrulai to nomainītu.lai nesvīstu logi ciet? Un vai to iespējams man ...
Ko darīt ar degvielas zagļiem? (29)
Pie daudzdzīvokļu mājas stāvošai mašīnai jau trešo reizi atlauza bāku un nospēra degvielu. Kā labāk rīkoties? Vai ir ...
Līme audumam (6)
Ar kādu līmi var pielīmēt drēbi pie drēbes?
Silts dzinējs pec 100m nobraukuma slāpst. (10)
Aukstu auto viegli pilaist,un brauc kaut zemeslodei apkart,bet kad pec dzineja uzsilsanas apturi auto lai ieskrietu ...
Opel Insignia 2010 var uzstādīt dzinēja palaišanu ar ... (8)
Vai Opel Insignia 2010.gads var uzstādīt dzinēja palaišanu ar aizdedzes atslēgu?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅