![]() | |||
|
|
Iepazīsties
50 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
arste dienasgrāmata
Egi: Vai tas ir kāds pašmērķis eskalēt savstarpēju "kasīšanos"?
Man liekas ,ka vismaz brīvdienas nebūtu jāpārvērš savstarpējās vārdiskās kaujās. Izbaudam brīvdienas Pozitīvi. ;) #1 2026-04-12 14:38 DanaL: Pirmais ieraksts: "Šeit šēž slimnieku kompānija, kas ievelk purvā, pēc tam kļūst par glābējiem - varoņiem, kas pārējiem tur ārā radīs ilūziju par to ka atklājuši purva nešpetnības" neko draudzīgu vai vismaz kaut nedaudz pozītīvu iespaidu neatstāja.
Tad par ko tāds izbrīns? Pievienojos #1: elpojam dziļi... pozitīvi... #2 2026-04-12 16:24 Sanija_: Ielieku Tev +, par drosmi, par atklātību, par uzdrīkstēšanos paust savu viedokli. Mūsu sabiedrībā ir pieņemts, ja viedoklis ir pretējs oficiālajam viedoklim, tad esi tāds un šitāds. Katrs drīkst paust savu viedokli un tāpēc neviens nav vērtējams kā labāks vai sliktāks.
#5 2026-04-12 21:01 VECA_PIEPE: "...atliek skatīties kādas sekas šim manam ierakstam būs,..."(c.)
Izlasīju visus tos 5. Tavas DG ierakstus. Nu, OK - izlasīju! Kas tālāk? (dziļdomīgi pakasa pakausi) Godīgi sacīšu: ja tos visus ierakstus izlasot, sāktu rasties ta jebkāda nojauta par to, kas Tev riktīgi sāp un par ko, Tu tos rakstīdama esi gribējusi satricināt publiku,...tad Tev par prieku es pat atļautos publiski nobirdināt kādu asariņu. Atvaino mīļā un neņem ļaunā, bet uz šo brīdi Taviem ierakstiem ir "D´irsā darbs un materiāls!" (c.) :D #6 2026-04-12 22:27 arste: Godīgi sakot man ir pilnīgi pie vienas vietas. Katrs lasa to ko grib izlasīt. Man savi iemesli te piesārņot ēteru ar savām pārdomām par citu nekrietnībām un visatļautību. Bet pēc manām domām, ja atradi laiku izlasīt un pat komentēt, tad jau neatbilst tam ko saki:)
#7 2026-04-12 22:37
Pārējos 3 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur atrodas BMW 2001.g. gaisa filtrs,lai nesvīst logi ? (6)
Spečuki,dodiet padomu,kur meklēt salonā gaisa filtrulai to nomainītu.lai nesvīstu logi ciet? Un vai to iespējams man ...
Ko darīt ar degvielas zagļiem? (29)
Pie daudzdzīvokļu mājas stāvošai mašīnai jau trešo reizi atlauza bāku un nospēra degvielu. Kā labāk rīkoties? Vai ir ...
Silts dzinējs pec 100m nobraukuma slāpst. (10)
Aukstu auto viegli pilaist,un brauc kaut zemeslodei apkart,bet kad pec dzineja uzsilsanas apturi auto lai ieskrietu ...
Opel Insignia 2010 var uzstādīt dzinēja palaišanu ar ... (8)
Vai Opel Insignia 2010.gads var uzstādīt dzinēja palaišanu ar aizdedzes atslēgu? | ||||||||