FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
DanaL dienasgrāmata
 Trešdiena 25-03-2026 15:08 11  75

Dusmīgās tantes

Izlasīju Sīkās topiku par sliktajām tantēm un nolēmu piebalsot Jason un Lapsenei, diemžēl komentārs sanāca pārāk garš.

Pati esmu strādājusi klientu apkalpošanā bankā, un tāpēc ļoti labi zinu medaļas otru pusi - dusmīgs mēdz būt ne tikai apkalpojošais personāls. Un vēl, atcerieties - darbinieks ir viens, bet klientu ir daudz, un ne visi no viņiem māk izturēties piedienīgi. Pilnīgi pietiek, ja no rīta atnāk viens tāds kašķis vai rupeklis, saceļ brēku un sāk mētāties ar personīgiem apvainojumiem ne tikai ne par ko, bet pilnīgi garām, un garastāvoklis visiem klātesošajiem darbiniekiem sabojāts uz visu dienu. Tad vēl ir aizvainotie, kuriem darbinieks, lai kā gribēdams, nevar piedāvāt nekādu atlaidi vai bonusu, līdz ar to kļūst par personīgo ienāidnieku. Un ir tādi, kuriem kaifu sagādā speciāli aiziet uz kādu iestādi pa*irsties, samaitāt visiem garastāvokli pilnīgi ne par tēmu, un aiziet projām lepni un laimīgi paceltu galvu kā uzvarētājam. Un, lai arī ar laiku parasts mirstīgais darbinieks iemācās dažas tehnikas kā neuzņemt to visu personīgi vai vēl labāk - palaist vispār gar ausi, dažkārt ir ļoti grūti neatbildēt tādam mērglim ar to pašu un sākt saulaini smaidīt nākamajam klientam.

To tā īsti var saprast tikai tie, kuri paši strādājuši klientu apkalpošanā, viņi zina, ka darbinieks nevar atļauties darīt neko ārpus reglamentējošajos dokumentos vai klientu apkalpošanas standartā noteikto. Un viņi diezgan ātri atpazīs gan to tracerveidīgo maitas gabalu čakarētāju, gan savu kolēģi klientu apkalpotāju, jo nostrādā princips "tāds tādu pazīst" vai "paēdis neēdušu nesaprot." Šajā sakarā atceros gadījumu, kad "dusmīgā tante" kliente sāka pie mana galda par kaut ko bļaustīties, bet pārējie rindā stāvošie, izprotot situāciju, ņēmās mani aizstāvēt un pat spieda to tanti man nekavējoties atvainoties. :) Dusmīgā tante kliente šokā aizvācās prom un vairs mūsu filiālē netika redzēta. Gan jau viņa arī domāja, ka pati bijusi balta un pūkaina, bet es tā ragana.

Tāpēc sīkajai, traceram un visiem pārējiem jebkuras iestādes klientiem iesaku sākt pašiem ar sevi - pašiem atrast labvēlīgo toni, vispirms laipni sasveicinoties, uzsākt sarunu laipni un draudzīgi, un ticiet man, tas strādā. Tas atbruņos un noskaņos pretimnākoši jebkuru dusmīgo tanti un onkuli.

Lai veicas!

Sāras dziesma Kāpēc 50+...
citi ieraksti DanaL d-grāmatā (~115)
Komentāri
lapsene0306: Pilnībā piekrītu tavam rakstītajam!
#1
2026-03-25 16:30
DanaL: 🙂
#3
2026-03-25 17:19
Wintere: Nu nez. Visvairāk nelaipno darbinieku nācies sastapt slimnīcā un dažās citās medicīnas iestādēs.
#2
2026-03-25 16:35
DanaL: Var daļēji ssprast, darbs visai stresains, pie tam, cik zinu, pastāv milzīgs vidējā personāla deficīts, un māsiņas ir pārskrējušās. Un, kaut īpašu laipnību negaidu, vairāk konstruktīvu attieksmi, pagaidām īpaši sūdzēties nevaru.
#4
2026-03-25 17:22
Rosalija: Kāds stres? Sēdi, smaidi un gaidi, kaut kas ne tā?;)
#5
2026-03-25 21:54
DanaL: ???
Iveta, šeit vispār stāsts par klientu apkalpošanu. bet ne par tādu, kuru tu te "sēdi, smaidi un gaidi" - ne par naksmītni Igaunijā...
#7
2026-03-25 22:26
mairita1971: Ne velti ir anekdote,Pensionēts jurists izvedīs no pacietības jebkuru jums neiepatikušos iestādi.
#6
2026-03-25 22:20
Pārējos 4 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Dombrovskis vai Urbanovičs? (12)
Zvana pie durvim, atveru .... intervetaja sasveicinajas un ludz atbildet uz vienu jautajumu, ... kam jus uzticat vadit ...
kaadas juusu domas?par ameriku (49)
katru dienu dzirdu zinjaas ka asv jau neskaitaami politikji.augsta ranga politikji pieprasa ukrainai paarstaat ...
Kanādā tiek aizliegta Dire Straits dziesma "Money from ... (42)
Homoseksuālistu aktīvisti Kanādā ir panākuši Marka Nopflera dziesmas "Money from nothing", aizliegumu, viena vārda dēļ ...
Partiju finansēšana no valsts budžeta (22)
nu tā...:( pelnīsim naudu arī partiju finansēšanai:((((((
Tramps vs Obama. (22)
Ko domājat par antiTrampa kampaņām un nostaļģiju pēc Oba,mas, kas jūtama, piemēram, vācu medijos. Vai tad tieši Obamas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅