![]() | |||
|
|
Iepazīsties
270 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
Arvardu: Savus nervus es netērēju šādiem psihopātiskiem radījumiem un citiem neiesaku. Iebaidīt tā, lai nelien manā virzienā un miers. Nav mana atbildība audzināt, pat ne cilvēciski.
#1 2026-03-21 12:16 fargo: man īstenībā patika mentu un slimnīcas personāla uzvedība. bija savs pozitīvs.
#3 2026-03-21 17:53 sajuti_celu: Mēs nekad nevaram zināt, kura brīdī mums katram "aizies ciet" un kādi mēs tad būsim.
#2 2026-03-21 16:48 fargo: cik es saprotu, viņa citiem resniem cilvēkiem stāstīja gadiem, cik būt resnam ir veselīgi un nevajag censties labot veselību, nevajag kļūt tievākam, "jāpieņem sevi" un to dara tīri naudas dēļ, jo uzrodas fāstfūda un lielizmēra drēbju sponsori, citi sponsori, parādas nauda. un viņa apzināti gadiem kaitē citu veselības potenciālai uzlabošanai, viņiem melojot. kas vēl trakāk, visu to stāstot, viņa ir pieslēgt skābekļa balonam, dzīvojas lielu daļu mūža pa slimnīcām dēļ resnuma radītām problēmam, nevar paiet, nevar sevi apkopt. in my estimation, tā ir lopistiski-izdzimteniskas personas hibrīds, kas ir pelnījusi visu, kas ar viņu notiek.
#4 2026-03-21 17:56 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Mūsdienu "čekisti" - mīts vai realitāte? (12)
Teorētski jau vairumam VDK darbienieku pēc gadiem, līdzīgi kā staļiniešiem vai hitleriešiem ir jābūt Viņsaulē, nu, lāb, ...
Dzīvojamā platība, dzīvoklis - ko piešķir valsts? (30)
Kāpēc valsts mums - jaunai ģimenei nepiešķir dzīvojamo platību? Mēs abi strādājam un maksājam valstij nodokļus ,bet no ...
novērojums Alfa z-svētku bumā (16)
vajadzēja izņemt naudiņš ko ielikt dāvanu konvertā un stāvot rindā pie bamkomātu rindas novēroju jauku lietu, no desmit ...
Kādu iedomājaties LV pēc apm.10 gadiem? (67)
Kāpēc LV tā arī vēl aizvien ir "pirmjās vietās" kur nevajētu būt?Un kāpēc LV piem. veselība nav prioritatāte?
Stulbuma pandeemija jeb briiviibas iluuzijas maskas ... (55)
Man slikti paliek katru reizi atverot valjaa zinju lapu,,...redzot,kaa piiaarii sho s**da viirusu, kurshs tik pat kaa ... | ||||||||