FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Ruu dienasgrāmata
 Trešdiena 11-03-2026 19:30 5  45

Soļarkas cenas.

Un pokuj globālās krīzes!

Kabi ir šitāds verķis: https://www.facebook.com/share/v/1H6LbnpSco/

Rok kad grib, kur grib un ko grib.

Ieber tik šķeldu krāsnī un rok. Un silda vietējo ekonomiku.

A kabi nav šķeldas. Cirvis, zāgis ratos un pats pa virsu kratos.

Un ja ar šitādu pie meitenes namdurvīm piebrauc. Lai ar viņu uz kino aizbrauktu. Un tā svilpīte. Tik smuki svilpj. Piebrauc pie namdurvīm un uzsvilpē gluži k``a vien s liels dzelzceļa sastāvs.

Viss pagasts uz mutes būs.

Nepieciešama izlēmīga rīkošanās. Sveiciens jaukumiņiem!
citi ieraksti Ruu d-grāmatā (~35)
Komentāri
Rosalija: Tad kd nobrauksi 100 km., lai vienkārši pielietu bāku - tad sapratīsi kādā bedrē dzīvo!;) Ir veikti testi? Dzīvo tālāk Savā nebūtībā..
#1
2026-03-12 01:06
siikaa16: Zirgiem cenas necelsies?
#2
2026-03-12 01:21
Ruu: Vecajiem necelsies. Par jaunajiem, nevar zināt.
#4
2026-03-12 10:42
S_65: Tagad siltā laikā var arī cepamo eļļu bākā liet un braukt.
Interesanti, kur palika biodīzelis? Kādreiz pirms gadiem taču bija un bija pat ļoti populārs.
#3
2026-03-12 09:42
Ruu: Ar cepameļlu varētu būt labi. Jau kartupeļu laukam vagas dzenot viss pagasts jau pēc ceptiem kartupeļiem smaržotu.

Biodīzelis ir joprojām. Kā "zaļā" piešprice parastajam no naftas taisītajam. Ja nemaldos, tad ES tā ir pat obligāta prasība.

Ar tīru biodīzeli ilgi nesanāk braukt. Motors ātri kaput. Ar tīru biodīzeli degvielas iesmidzināšanas sistēma lāga neeļļkojoties.
#5
2026-03-12 10:50
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kā sauc preperātu melno skudru indešanai? (9)
Kādreiz pirku, bet esmu aizmirsis nosaukumu.
Meistars dzīvokļa remontam (20)
Dažādu apstākļu dēļ paliku bez meistara. Draugi, varbūt varat kādu foršu un nedārgu onkuli ar zelta rokām rekomendēt?? ...
Krāsas maiņa uz radiatoriem (13)
Kā noņemt krāsu no metāla? Smilšpapīrs Nr 100? Varbūt kaut kāds "vaitspirts"?
Vai vērts (22)
Vai vērts pirkt dzīvokli mājas galā 2. stāvā no trim pie noteikuma, ka mājas galā zāle neaug, tikai sols piemontēts. ...
Pupu maiss (9)
Jums ir mājās pupu maiss? Kāds ir vislabākais? Un kāpēc to galu galā sauc par pupu maisu, ja tur iekšā ir plastmasas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅