![]() | |||
|
|
Iepazīsties
430 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Ruu dienasgrāmata
Rosalija: Tad kd nobrauksi 100 km., lai vienkārši pielietu bāku - tad sapratīsi kādā bedrē dzīvo!;) Ir veikti testi? Dzīvo tālāk Savā nebūtībā..
#1 2026-03-12 01:06 S_65: Tagad siltā laikā var arī cepamo eļļu bākā liet un braukt.
Interesanti, kur palika biodīzelis? Kādreiz pirms gadiem taču bija un bija pat ļoti populārs. #3 2026-03-12 09:42 Ruu: Ar cepameļlu varētu būt labi. Jau kartupeļu laukam vagas dzenot viss pagasts jau pēc ceptiem kartupeļiem smaržotu.
Biodīzelis ir joprojām. Kā "zaļā" piešprice parastajam no naftas taisītajam. Ja nemaldos, tad ES tā ir pat obligāta prasība. Ar tīru biodīzeli ilgi nesanāk braukt. Motors ātri kaput. Ar tīru biodīzeli degvielas iesmidzināšanas sistēma lāga neeļļkojoties. #5 2026-03-12 10:50 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Meistars dzīvokļa remontam (20)
Dažādu apstākļu dēļ paliku bez meistara. Draugi, varbūt varat kādu foršu un nedārgu onkuli ar zelta rokām rekomendēt?? ...
Krāsas maiņa uz radiatoriem (13)
Kā noņemt krāsu no metāla? Smilšpapīrs Nr 100? Varbūt kaut kāds "vaitspirts"?
Vai vērts (22)
Vai vērts pirkt dzīvokli mājas galā 2. stāvā no trim pie noteikuma, ka mājas galā zāle neaug, tikai sols piemontēts. ...
Pupu maiss (9)
Jums ir mājās pupu maiss? Kāds ir vislabākais? Un kāpēc to galu galā sauc par pupu maisu, ja tur iekšā ir plastmasas ... | ||||||||