FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Pirmdiena 09-03-2026 19:34 1  63

Māku iepirkties!!!

O, jā! Beidzot esmu apguvusi augstāko iepirkšanās mākslu. Aizgāju uz veikalu pēc Coca-Colas. Tur - liela atlaide! Paķēru divas lielās pudeles. Pie kases iedevu depozīta čekus, tad vēl kasiere no manas veikala klienta kartes noņēma uzkrāto naudiņu ... Rezultāts? No veikala izgāju ar divām pudelēm un neiztērēju ne centa. Sajūta gandrīz kā profesionālam kupona medniekam.

Faithless - One Step Too Far (Official Video) ft. Dido - YouTube

Man saujā benzīns Siikaa izgāzās
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
Ruu: Jopčik! Vakars klāt un gandrīz aizmirsu piemeldēt, man ir līdzīga pieredze. Tika ne ar kolu bet ( te trīspunktis). 😉
#1
2026-03-10 21:05
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

PVC logu blīvējumu nomaiņa siltumizolācijas uzlabošanai (19)
Lūdzu padomu, tiem kas mājās veikuši PVC loga remontu. Vai Hruščova ķieģeļu mājas 3 rūšu logam ( atveramas 2 loga ...
Mušiņas virtuvē! (18)
Par cik mana pieredze dzīvojot daudzdzīvokļu mājā līdzinās 2 nedēļām, tad mani beidz nost mazas melnas mušiņas ...
Cik ilgi tur siltumu mazās Jotul kamīnkrāsniņas? (20)
Tā kā man dzīvoklī (30 m2) ir sabrukusi krāsns, ir doma uzlikt mazo kamīnkrāsniņu, bet mani draudzenes baida, ka viņas ...
Dzīve bez ērtībām. (33)
Ir radusies finansiāli smaga situācija, kas nebūs īslaicīga, tāpēc šobrīd meklēju ļoti lētu īres dzīvokli. Ir ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅