FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Sanija_ dienasgrāmata
 Pirmdiena 09-03-2026 10:30 13  72

08,03,26

Svētdienas jāizmanto, lai gatavotos šī gada Santjago ceļa turpināšanai Francijā, kas būs jau pēc 2 nedēļām.

Bija fantastisks pārģājiens - Ninieris - Jāņa rāmja tilts - Ērgļu klintis (no Gaujas pretējās puses) un atpakaļ. Ceļš gar Gauju veda paralēli upei, pa zvejnieku iestaigātu taciņu. Fantastiski mirkļi - ledus iešana, bebra kunga pēcpusdienas pelde, dzērvju atgriešanās un saulītes silto staru mīļie glāsti. Nonākot galapunktā Ērgļu klintīs vēl bija vērojams iespaidīgais ūdens tērču sasalums. Tuvojoties vakaram jau bija jūtams vēsums un pēdējie metri līdz mājai vilkās ļoti lēni. Kopā 28km.

Pilnīgā rutulī! Stāsts par šķiršanos jeb brīvība!!!
citi ieraksti Sanija_ d-grāmatā (~143)
Komentāri
Nyx: Vai tik ļoti negribējās doties mājās, ja pēdējie metri vilkās tik lēni? :)
#1
2026-03-09 11:47
Sanija_: Nevarēju jau vairs paiet, spēka nebija.
#3
2026-03-09 14:28
True: Opā! Es šogad arī Santjago ceļu domāju iet no Francijas.
#2
2026-03-09 13:19
Sanija_: No kuras vietas plāno iet un cik tālu?
#4
2026-03-09 14:29
Flints: Tad jau izklausās, ka Lieldienas izdosies sagaidīt ārzemēs un būs jauni ceļojuma iespaidi, ar kuriem vēlāk padalīties...
#5
2026-03-09 15:33
Majors12: Santjago tas ir SANTJAGO. Pagājušo gad biju pusi no Ziemeļu ceļa. T.i. pamēģināt vai patīk. Pamēģināju....āķis lūpā.
#6
2026-03-09 17:13
True: Es vēl neesmu izdomājis jo no Francijas puses gājis camino vēl neesmu. Liku meitai lai šī paskatās internetā, palasa citu cilvēku atsauksmes, stāstus. Dzirdēju tik ka tur labāk ceļš apzīmēts, un vairāk naktsmītņu.
#7
2026-03-09 17:17
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai mazās Ģildes deju vakaros ir ko darīt 39 gadīgām foršām ... (39)
Rītvakar ir pasākums, nezinām ar draudzeni, vi iet, vai ne. Vai tur ir sakarīgi 40 gadnieki?
Labierīcības pasākumos. (21)
Latvijā ļoti daudzās vietās taupības nolūkos uz labierīcību durvju roktura uzkrāta plāksne ar uzrakstu - tehnisku ...
Kombulu Inese... (24)
Atverot gandriz jebkuru zinju portalu,prieksaa Kombulu Inese ar visiem saviem priekiem,bedam un gultas padarishanam.Nu ...
Kur NAV hipsteru? (8)
Klau, pavisam nopietni, iesakiet Rīgā kādu vietu, kur neapgrozās hipsteri ar saviem iPhoniem, bārdām un tiem jocīgajiem ...
Pirts Rīgas apkārtnē (līdz kādi 80 KM) (11)
Nepieciešama pirts kādiem 20-25 cilvēkiem ar iespēju palikt pa nakti (varbūt ne visiem).Ja ir zināmas labas ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅