![]() | |||
|
|
Iepazīsties
310 lietotāji on-line
73 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lapsene0306 dienasgrāmata
Luusila: Un kas Tavu kazu tirgū ved? Cīnies ar Kraukleni, smīdini tautu un dzīvo vesela. Kad Tu liec kādu bildi, uzraksti retu reizi kādu puslīdz sakarīgu gabalu, man nav žēl arī priekš tevis zaļā īkšķīša. Taču, kad Tu sadomājies esam lielā rakstniece, vai, nedod Dievs, iedomājies sevi par dzejnieci, nu i nezinu...tā kā žēl cilvēka, tā kā pat kauns smieties. Reiz Tev gluži nesavtīgi ieteicu palasīt sakarīgus dzejniekus, lai Tu redzētu, kādai apmēram jābūt dzejai,- tad Tu to uztvēri par saušalīgu uzbraucienu un apvainojies. Varētu domāt, ka esi pārāka par visiem atzītajiem, mācīties Tev noteikti vairs nevajag, paša gudra. Nu, nu.
#1 2026-03-06 18:30 lapsene0306: Uzrakstīju to ko domāju, paldies par izteikto kritiku, bet man ir savas domas un uzskati. Jauku vakaru!
#2 2026-03-06 20:23 Luusila: Kā Tev tās domas tā jocīgi mainās- kad pati esi bārstījusi "skaistus" epitetus, tad ar Tevi taču viss ir bijis kārtībā. Kad to dara citi, tad noteikti vairs nav kārtībā, vai ne? :DDD Aizčāpo pie Piepja, viņa atgādināja mums Tavas daiļrunības pērles. Nedaudz pamācoši. Nesteidzies atbildēt, bet padomā klusībā.
#3 2026-03-06 20:59 lapsene0306: Piepei vajadzētu piešķirt medaļu par uzcītību materiālu krāšanai ilgus gadus, lai sev izdevīgā brīdī izmantotu. Tīri labi atceros savas rakstītās dienasgrāmatas un savus komentārus. Nevajadzētu manus rakstus un komentārus pārtaisīt pēc sava prāta un saprašanas. Neko jau jaunu no jūsu bariņa negaidīju, bet katram jau savs laiks un sava saprašana. Paldies par to, kad dodat man spēku darīt to ko daru!
#4 2026-03-06 22:58 Sanija_: Tev nav ne par ko jātaisnojas un jājūtas vainīgai. Cilvēks ir emocionāla būtne, kura jūt, pārdzīvo un attīstās (ne visi, protams). Mēs katrā savā dzīves posmā jūtamies savādāk un to arī izpaužam, tas ir pilnīgi normāli. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk. Pie d--- mazas ragaviņas.
#5 2026-03-07 10:34 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Mazgāšanas līdzekli mīkstinātāja nodalījumā (10)
Netīšām ielēju Perwoll šķidro mazgāšanas līdzekli veļas mīkstinātāja nodalījumā. Veļa jau izmazgāta, izkārta. Nekādu ...
Preču kvalitāte. (32)
Kāds Jūsu viedoklis un pieredze apģērbu un apavu iegādē interneta veikalos. Ir tā , ka viena un tā pati prece Latvijas ...
Aadas jakas remonts? (4)
Vai kaads zina,kur Ogres rajonaa var saremonteet maaksliigaas aadas jacinu? Iekspusee pie apkakles materiaals nopliisis ... | ||||||||