FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Otrdiena 03-03-2026 10:44 6  66

Cilvēku debilisms

Iraanaa saacies karsh.

AAE iespruudushi ap 2000 latviešu.jo Lotenes nelido.

Jau vismaz mēnesi Tramps teica ka uzbruks iraanai..vai tad mūsu debila tauta njeema to veeraa un nebrauca pie tiem musulmaņiem.kuri tik karot grib.?

Tagad vaimanas.ka maajas netiek.

Apbrīnoju to vieglpraatiibu un debilismu

SKDS aptauja es arii maaku
Komentāri
tracer: buutu forshi ja kaadu pusgadu nelidotu.
lai naak kaajaam uz maaju😃
bjutu maaciiba vismaz ka nauda jaateeree latvija.celjot latvihas kopproduktu.nevis curkistaanaa
#1
2026-03-03 13:38
Epifanija: Gan jau ka tie nav latvieši, latviešiem nav tik daudz naudas, lai braukātu pa tādām valstīm!
#2
2026-03-03 17:23
kvarts: Pašlaik paziņa Sārdžā, bet raksta , ka viss Ok... bet Emirātos tikai kādi 600 latvieši esot(pēc ĀM ziņām)..
#3
2026-03-03 20:50
Aranija: Sūdi būs, ja laiki nemainīsies. Daži ir Tenerifē, tur garas rindas uz ļoteni, bet apsteidzot UK iedzīvotājus, jo tie nav ES. Kolēģe 25.03 lidos uz Portugāli. Tur laikam viss mierīgi.Traki esot tiem precētajiem, kuri brūtes uz emirātiem aizveduši, bet sievām teikuši ka uz Dobeli komandējumā. Šovakar piepirku benzīnu, cik nu bākā vietas bija. Vācijā jau 4 eiro maksājot. Drīz puse Latvijas brauks ar Vivi vai CATu. Ak jā, un sāli pirks maisiem un krievi griķus centneriem.
#4
2026-03-03 21:25
Drole: #4
Var pateikt paldies Satanyahu. "If you read the Economist’s 2026 look ahead, it’s clear this is planned. Relate all this to the great reset and NWO.
Also, there are lots of reports that it is Israel attacking oil infrastructure. Rubio stated yesterday that Netanyahu ordered the attack. False flag events to get support for their actions."
https://youtu.be/8xUALzztelM
#5
2026-03-03 22:40
kvarts: Šodien Vācijā uz bāņa dīzelis 2,02...
#6
2026-03-04 21:09
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kas tas ir par zvēru - "patriotisms"? Kāds gad. nezina? (26)
Mūsu ciema vietējā avīzītē ielikta aptauja: _Kam jauniešos būtu jāaudzina patriotisms? Ģimenei Izglītības ...
4ATA.... (22)
Pastaastiet man, atpalikusjai, kas taa 4. atmodas tautas armija?!
Kurš ir tas viens politiķis? (27)
Katru vakaru TV ziņās rāda Vējoni, Kučinski, Šadurski, Āboltiņu utt. Kurš ir tas viens politiķis Latvijas politikā, no ...
jēkabpils (27)
Šodien neliela šaudīšanas bija policisti iesaistīti, kā arī vien no spec vienības omega, interesanti paliek dzīvot.. ...
Ko domājat par ikgadējo lielo talku? (22)
Lūk, ko Elita Veidemane -http://nra.lv/viedokli/elita-veidemane/139188-kad-talkas-paliks-nevajadzigas.htm -publicējusi. ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅