FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 ProblemaArSmaidu,  11-02-2026 13:20 5  28

14. februāris

Nezinu kā jūs , bet es svinēšu Starptautiskā grāmatu dāvināšanas dienu :P

Kāpēc, pat ja zinām, ko gribam, tomēr ... ilūzija ne tikai filmās, bet arī ...
citi ieraksti ProblemaArSmaidu d-grāmatā
Komentāri
Damodara: Man noteikti,14 februāris neizsaka neko, 8 Marts - VISU.
Tā bija, ir un būs ,kamēr esmu uz šīs samāksloti vienaldzīgās un grēcīgās pasaules.
#1
2026-02-11 16:43
homo_ursus: Pievienojos abu teiktajam.
#2
2026-02-11 19:36
Laurina55: Divatā jau var svinēt. un ne tikai 14.02. :)
#3
2026-02-11 23:02
HOMO_LUDENS: :)) Tā viņa cer saņemt dāvanā : ragulopu brīvā laika operatoru rokasgrāmatu un kamasutras izdevumu latviešu valodā :D
#4
2026-02-12 14:44
ProblemaArSmaidu: Tieši tā! Lūdzu uz omniva pakomatu ! Paldies :D
#5
2026-02-12 14:53
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kā šopavasar pie jūras ? (18)
Vai kāds jau ir bijis pie jūras sauļoties , peldēties ? Kāds ūdens ? Cilvēku daudz ? kā vispār ?
Interesanti restorāni Rīgas centrā? (9)
Labprāt uzklausītu expertu pieredzi!
Vai varat lūdzu ieteikt labu brīvdienu māju (vienam ... (9)
Lokācija var būt jebkur Latvijas teritorijā. Galvenais, lai peldvieta ir tuvumā un nav kaimiņu. Budžetā līdz 1.5k.
Kafejnīca ar kino atmosferu (23)
Kads nezin kadu labu kafejnicu kur sevi iepriecinat dzimenite. Tadam ka man kino fanam. Ar kino atmosferu.
Klubs Golden - vai tur var labi izdejoties? (7)
Mūzika, atmosfēra , cilvēki? Kāds tur fīlings?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅