![]() | |||
|
|
Iepazīsties
260 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: bet taa jau noteikti ir sazverestiibas teorija tik😃😃😃
poliitiskais pasutijums😃 #1 2026-02-11 07:00 DanaL: Uh, kādas pērles cūkai sanākušas! Kāda daiļrunība mūsu sazvērnieku pulciņā!
Apgalvot, ka Stambulas konvencija ir slikta tāpēc, ka Jonīte tērē daudz naudas, vai ka viņas mammai ir apšaubāms bizness, ir tas pats, kas apgalvot ka Hennessy´s ir slikts tāpēc, ka kāds miskastes bomzis Mazpisānu veikalā nočiepis pudeli šī konjaka, izdzēris turpat pie veikala, apčurājies un nosalis. Tāpēc tagad jālikvidē Hennessy´s ražotne. Nu beidz tak vienreiz smīdināt tautu! #2 2026-02-11 07:49 tracer: nevaru saprast.vai danucits uzlicis sarkano klauna degunu vak apsaldeejis šnobeli😃
nepadodies meiteen..tauta prasa izklaides.smieklus😃😃 uzraksti veel kaadu aizstaaviibas runu valsts izzadzeju slaveeshanai. tev labi skan.tev uz oooperu vajag😃 #3 2026-02-11 07:54 DanaL: Smuks tu neesi, bet tups gan, ka jau visi sazvērnieki.
Tikai, ja pārējie balstās vismaz uz kaut kādu, kaut apšaubāmu informāciju, tad tavu sazvērestību pamatā ir tikai un vienīgi tavi naksts murgi. Nu nocitē kaut vienu manu tekstu, kur es aizstāvu martu, jonīti vai kādu vslsts izzadzēju. Nu ieliec savis murgos kaut vienu faktu vai vismaz kripatiņu!!!! #4 2026-02-11 08:04 DanaL: Un vēl, žēl to teikt, bet godīgi sakot, man riebj lasīt tavus murgojumus un vēl diskutēt par tiem, jo vienigais, kas atliek, ir šausmināties un lūgt Dievu, lai kāds implantē tev smadzenes. Mēs no dažādiem plauktiem.
Komunicē ar fargo, jums labāka saprašanās. #5 2026-02-11 08:16 tracer: mees no dazaadiem plauktiem?🥺
nu var jau buut.var jau buut.. buutu man taada pupu bilde.es ar uz paareejiem skatiitos kaa uz nocenoto prechu plauktu😃 #6 2026-02-11 09:17 tracer: atcereejos
tu tak savulaik arii rail baltic slaveeji. tarkskeeji ka noteikti vajag.ka uzcelsim utt😃tad aplaudeeji kad air baltic atkal simtos mjljonu muusu naudu ljotenees noteereejis😃 atceros kaa prezidentu slaveeji.kad masu medijos cilveeki saaka smieties ka bildeejoties cerinjos prezidents.taa vietaa lai domaatu par valsti😃 veel biha taads svimpis te..ar slaveeja..iists zaabaku paaris no jums sanaacis bija #7 2026-02-11 09:22
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
jaundzimušo eitanāzija. viedokļi? (69)
Jaundzimušie esot tikai «potenciālas personas» Raksta «Pēc piedzimšanas aborts: Kāpēc mazulim vajadzētu dzīvot?» ...
Pārvietošanās svētku laikā. (51)
Izlasīju ASV pētnieku prognozi par Covid-19 izplatību Latvijā. Cerams, ka notiks pēc labākā scenāriju. Tā kā Rīgā un ...
Vai nepieciešama krimināla atbildība Latvejas izzadzējiem ... (23)
Vispirms ir tāda lietu kārtība, kad noziedzniekam ir jāsēž cietumā, bet ne politiķim bez politiskās gribas, jo tas sevi ...
Kam bija vajadzīgas tās cilpas trolejbusos? (11)
Jaunajos trolejbusos vairs nav iespējams normāli turēties.. ja vien tu neesi pērtiķis un vari karāties turoties pie ...
Kāpēc tiek kultivēts negāciju kults? (27)
Laba ziņa ,ir slikta ziņa?Paskatoties apkārt un arī šeit populāri ir sūdzēties,slikti,slikti,kādu aplikt un utt .Par ... | ||||||||