![]() | |||
|
|
Iepazīsties
150 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
True: Drīzāk tas notika pakāpeniski, lielais dinozaura putns no sliktas paikas sāka palikt mazāks, varbūt pārstāja ēst gaļu pārgāja uz graudiem, un kā mēs redzam tad mūsu pašmāju vegāni tādi pasīki
#1 2026-02-08 20:41 Aranija: Par olām nestrīdēšos, nezinu.
Mans jautājums gan nebija domats kā izglītojošaia, es tikai pajautāju. Tapat, bez jebkāda nodoma. Būtu taču interesanti uzzināt, ka piemēram Torpēdis apprecējis Tessu un abi iztiek bez OHO, vai ka Mavs uzbūvējis jahtu un nosaucot paroli OHO var vizināties ar 30% atlaidi.Vai Bay bai atradusi Vācijā kādu biznesa nišu un visi vācieši vinu apskauž.Ka Marmora karaliene jūt līdzi dēlam Italijā, mēs jau zinām. Nu kaut kā tā. "Ziniet, kā ir ar patiesi gudriem cilvēkiem? Viņi neuzmācas citiem ar savu gudrību." Ej nu? Kapēc viņi neuzmācas? Vai tiešām neuzmācas? Jeb ir tomēr izņēmumi?:) Ko par to saka MI? #3 2026-02-08 21:18 DanaL: Nenervozē, posts nav tev veltīts. Lai gan, žēl to teikt, adresāti tik un tā nesapratīs.
#4 2026-02-08 21:22 S_65: Sokrāts gan esot teicis savādāk - "Es zinu ko es nezinu", apliecinot gan savas zināšanas, gan savu zināšanu robežu.
#6 2026-02-08 21:52 DanaL: Re, tikko atradu vietnē vesture.eu šādu versiju:
Es zinu tikai to, ka neko nezinu, bet citi nezina pat to." Un turpat arī šo: "kritiska attieksme pret dogmatiskiem apgalvojumiem", kas zināmā mērā sasaucas ar šī topika pamatideju. #7 2026-02-08 22:36
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
par nodokļiem (16)
Jau valdība plāno paaustināt nodokli no 21 un 23.Cik lieliem tiem jābūt , lai Valsti glābtu?
Pilsoņa pienākums (29)
Man 2 darbabiedrenes vakar aizgāja uz savu iecirkni un nobalsoja priekšlaicīgi. Kad es prasīju, par kuru partiju tad ...
Pokemon GO (25)
Ko domaajat par sho joku? Pienjemu, ka muus tas vairs neskar, bet vai nevajadzeetu jaunaas paaudzes meegjinaat kaut ...
Partiju reitingi (57)
Pilnīgi bezcerība pārņem, kad uzzini, kā maijā partiju reitingos līdere ir Zzs ar 17% un saskaņā ar 16%. Kas tie ...
Atlaižu atcelšana sabiedriskajā transportā nevakcinētajiem. (55)
Interesanti, kā to reāli domā izdarīt? Vismaz Rīgā pensionāriem izdota bezmaksas braukšanas karte/ vai ielādēta ... | ||||||||