FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Epifanija dienasgrāmata
 Pirmdiena 02-02-2026 17:48  53

Kāpēc, man šķiet, ka drīz tevis te nebūs!

0Kāpēc man šķiet, ka Tev otrs profils ir Epifānija? Jā, tādā stilā tikai viņa runā. Katrs mēra pēc savas mērauklas, un tici man, kādu apskaust nenāk ne prātā.(c)sanija

Paklau, vecā kuce, kas tev tur šķiet, kas tev pret manu stilu?! Manā stilā ir visus sūtīt dirst un tu nebūsi šoreiz izņēmums, vai nu tas tev patīk vai nē, pilnīgi pie vienas vietas, bet, ja tu to nevari norīt un mani ir jāpiesauc, kad pašai ir jānoturās, kur esi pavilkusi kādu uz kašķi, tad es esmu tevi sadzirdējusi, sāc veidot jau sev otru profilu, jo šitam pati esi parakstījusi spriedumu!

Paskat ko, kas te nāk gaismā! "Skolotājs"!
Komentāri
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Flajeri (reklāmas lapiņas) UK pastkastītēs (2)
Vai kāds var palīdzēt ar informāciju - vai flajeru izplatīšana UK pastkastītēs ir atļauta? Tas nav juridiski sodāms ...
Ar jahtu uz Karību salām (10)
Vai ir kāds kurš ar jahtu sķērsojis Atlantijas okeānu līdz KarIbu salām! Rudenī gribētos, bet meklēju sīkaku info! Jau ...
Ceļojuma apdrošināšana uz Šveici 3 mēnešiem (3)
kur vis izdevīgāk taisīt apdrošināšanu uz Šveici uz 3 mēnešiem?
Ar auto uz Armēniju, Gruziju. (6)
Ir kādam tāda šo laiku pieredze, vai zināšana? Padomju laikos braucu ar moci uz turieni, tad brauca pa padomju pusi, ...
Ar kājām pa Stokholmu! (7)
Nākošās nedēļas sākumā dodos pavisam mazā ceļojumā uz Stokholmu. Esmu tur bijusi vairāk kā 10 gadus atpakaļ, toreiz ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅