FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Sestdiena 24-01-2026 00:35 4  33

Gada naudas šķērdētājs

Pagājis jau gads, kopš Tramps sēž ASV tronī. Bet cik viņš pa šo laiku ir izmaksājis pasaules iedzīvotājiem ? Vakar viņš teica vienu, šodien - ko pilnīgi citu, bet rīt plecus paraustīs: " Es neko tādu neesmu teicis." Viņa dēļ tiek rīkotas visdažādākās sanāksmes, konferences, samiti, pārrunas un vēl sazin kas. Notiek visādas plānošanas, dokumentu rakstīšanas, lidojumi un citas ļoti svarīgas aktivitātes, kuru galvenais mērķis ir saprast, ko viņš īsti domāja ar vakar pateikto. Vai kaut kur pasaulē eksistē apbalvojums "Gada naudas šķērdētājs"? Ja ne - laikam ir pienācis laiks to ieviest.

Florence + The Machine - Never Let Me Go - YouTube

Cimdi Kad ilgāk paguļu
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
Egi: ...vairāk jau izskatās,ka "plānošanas,sanāksmes,konferences,samiti" utt notiek tik tādēļ,lai formāli reaģētu uz Trampa aktivitātēm PIRMS reālas reakcijas. Tā tāda ierasta Diplomātijas rutīna.
#1
2026-01-24 12:55
siikaa16: Kanāda jau izspēlēja kara spēlīti, ja ASV iebruktu.
#2
2026-01-24 17:16
jozolsen: sīkkā nelien lielajā ģeopolitikā..
Tramps cīnās arī par tevi..Lai nebūtu kā..
Ieguglējiet - inuīti grenlade ..nra rakst.. ko patiesībā nestāsta..Un tas bija TIKAI 50 GADUS ATPAKAĻ.
#3
2026-01-25 18:03
jozolsen: Eiropa dzīvoja zaļi uz AMEERIKAS maksājumiem par daudz ko .Arī par aizsardzību..Ir jau forši ka Amerika maksā un eiropa sociāli nodrošināta un SOCIĀLĀ aizsardzība, kāda amerikāņiem pat sapnōs nerādās..
Kanādietis iepriecināja krievus, ķiniešus.. to bloku. Nodod rietumniekus..Viņš ir bābis, kurš nesaprot stratēģisko domāšanu..un RIETUMU izdzīvošannu nākotnē..
#4
2026-01-25 18:20
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai ar aploksnēm ir tāpat kā ar ID kartēm? (11)
Nezin kāpēc, pēkšņi uzaicinājumus uz Eiropas parlamenta vēlēšanām sūta kāds cits. Un tā rezultātā netiek piegādāti ...
Balsošana ar TUKŠU aploksni. (42)
Kāds ir jūsu viedoklis? Man šķiet , ja to darīs ĻOTI DAUDZI, tas beidzot izskanēs masu mēdijos kā protests pret šo ...
Ko darit ar kaiminiem kas katru tavu kustibu fotografe un ... (18)
Vienvarsakot visu laiku edas kasasun nepamatoti policija stasta pekstinus . Trauce manu un manas gimenes mieru
Tracis ap svētku dienām (16)
Ko jūs domājiet par traci, ko mūsu tirliņi deputāti, tuvojoties rudenī Saeimas vēlēšanām, sacēluši ap jauno svētku ...
Vai Latvija ir demokraatiska Valsts??? (18)
Vai tomeer ar asi izteiktu nodoklu ,soda naudu represijaam pret valsts iedziivotaajiem.Kas buutibaa ir totalitaaras ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅