![]() | |||
|
|
Iepazīsties
150 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
Egi: Pagarš video...
Man vairāk simpatizē paklausīties intervijas (nu jau ierakstos,jo BBC atcēla šo bloku) BBC HardTalk #1 2026-01-03 15:53 fargo: tā var būt! tie zaķi savā starpā runā par to, kas viņām ir svarīgi. iepriekšējās dienas kontektā es to ieliku. tās ir labas bābiņas. tev tas kā vīrietim daudz dot nevar. to varbūt nevar saprast, es gandrīz visu mūžu dzīvoju estrogēna atmosfērā, he he. kāpēc man mačete, beisbolene un mocis pie rokas. lai nepazaudētu kuli.
#2 2026-01-03 16:12 Egi: Nu,jaunu maz tur uzzināju.
Bij man periods ( gadus 8 ),kad strādāju kolektīvā ar apmēram 160 sievietēm un 20 vīriešiem. ( dažādu vecumu un izglītības ) Tā ka pietiekami daudz izzināju,lai šī intervija būtu pagarlaicīga.. :) #3 2026-01-03 16:25 fargo: ko tu vari teikt par šo gadu pieredzi? pastāsti! laba vai slikta, kas bija?
#4 2026-01-03 16:53 Egi: ...ikviena pieredze ir laba . Vienkārši sakot,par "sievišķu" domāšanas Atšķirību no "vīrišķiem" uzzināju pietiekami daudz lai izprastu,kad ir tas Brīdis pienācis ,kad nav vērts "cīnīties par attiecību saglabāšanu" privātajā dzīvē :D
#5 2026-01-03 17:00 fargo: pasaule nav laba. es nezinu, ko tu no tās zini. mēs gribēt varam vienu, bet... tā nav laba.
#6 2026-01-03 18:01
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai sabiedrības domāšanas mazspēja? (31)
.. tātad tgd redzam, kā notiek jaunās valdības veidošanas process, aizvien ņemšanās par ietekmes sfērām, un aizvien ...
Kāds ir viedoklis par "ņēmējiem"? (19)
Kad sieviete ņem naudu par sex pakalpojumiem ,viņu sauc par prostitūtu.Latvijas pilsonis,mācījies šeit par valsts naudu ...
Dzīvokļu cenas (41)
visaugstākas Rīgā un pilsētiņās pie Rīgas. Un vēl cēl un cēl un cēl jaunus projektus. Kas viņus pērk ja daudz ...
Skatoties vecas fotogrāfijas .. (17)
Vai mūsdienu cilvēki ir ar kaut ko pārāki vai labāki par mūsu senčiem, kuru dzīve pagāja padomju laikos?
Ko darīt, lai cīnītos ar savas tautas stulbumu? (52)
Vai mēs esam stulbāki par angļiem, zviedriem, dāņiem ... . Vai mums ir pašlepnums ,vai tikai "latvietis latvietim ... | ||||||||