![]() | |||
|
|
Iepazīsties
270 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
skarba dienasgrāmata
tracer: un pateicoties muusdienu debilajai jaunatnei.apdroshinaataaji skaita zaudejumus..un pacelj octas.kasko visiem vadiitaajiem.
tad shitie lauku laakji.nodzertaam smadzeneem jau no beerniibas pamanaas nosisties kaads paariitis nedeeljaa. un muusu niprajai policijai iemesls atkal sapirkt sleeptaas kameras un sakabinaat katraa stabaa. tik piebilde..kameras karina riigaa lai naudu nokaastu par katru siikumu.ne jau mazpisaanos kaads vaktee tos apdzedrushos malaletkas.. pilnigi nav zeel ka tie debilie laukj paakji sitas nost zinu ko runaaju..kaa aizbraucu ciemos uz laukiem.tur visi brauc dzerumaa..ar vecaam lamataam #1 2026-01-02 07:47 Luusila: Tie bezsmadzeņu idioti citādi nebūtu mācāmi, kā tikai atņemot viņiem braucamrīkus un tos nododot metāllūžņos. Ceļi ir braukšanai, nevis normālu satiksmes dalībnieku/pretīmbraucēju pakļaušanai riskam. ja pērk nākamo mašīnu un turpina ālēties- atņem atkal.
#2 2026-01-02 11:30 Arvardu: Vienalga labāk, kā spēlēt datoru, vai žēloties cik slikta dzīve. Jauniešiem vajag iztrakoties, kā agrāk zaļumbalēs dejot un kauties, ziemā pikoties ar draugiem, tā tagad jauniešiem ir iespēja bemberus dauzīt bez īpašas nožēlas. Laiks iet uz priekšu.
#3 2026-01-02 14:06 jozolsen: bebji rāpjas kokos, tagad jau arī 3 litrīgie audi..Žel vecāku kuru bērni gājuši bojā, sakropļojušies bemberīšos..
Vel briesmīgi ir kad sievietes pārsēžas šajos agresīvajos autiņos..DZEMDĒTĀJAS, MĀTES.. BEMBJI AGRESĪVI AUTIŅI..cILVĒCIŅŠ IZVĒLAS AUTIŅU, NEVIS AUTIŅŠ cILVĒCIŅU.. #4 2026-01-22 23:30 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Mūzikas pārsūtīšana no datora uz telefonu (2)
Kā var pārsūtīt dziesmas no datora uz telefonu ar usb vadu?
Datu nesēju mūžs (25)
Kurai no uzpariktēm paredzat visgarāko mūžu? Es te aizdomājos par disketēm , diskiem, usb un citām informācijas ...
Vai pastāv iespēja caur internetu zvanīt uz stacionāro ... (8)
Pa ``ausu galam`` dzirdēju par tādu iespēju, vai tiešām tas iespējams un vai tāda veida sarunām ir tarifs, kāds, vai ...
Feisbuka pazudusi skaņa (2)
Telefonā dzīvojoties feisbuka, tur pazudusi skaņa. Klipi nav dzirdami. Skaņa kā telefonā ir, jo dzird youtuba un ...
Kā atjaunot Microsoft Word noklusējumu? (2)
Saliku šādus tādus ķekšus, vai noņēmu optionā (?!) un šis tas vairs nav tā kā gribētos. Konkrēti: iezīmējot vārdu to ... | ||||||||