![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
86 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Reds: Un pirms padomju savienības nebija dzīvokļu mājas?
Būvēt māju,dzīvokli, dzīvesvietu ir sociālisma sasniegums vai dzīves nepieciešamība? Un nedzīvo viss neviens vairs kā padomju laikos tais dzīvokļos - pa divām ģimenēm uz dzīvokli. Varbūt tagad visādi pakistāņi vienīgi. Tieši tāpat kā mājas neviens vairs neceļ par verga algu. #1 2025-12-28 16:45 DanaL: Interesanti,un kas rietumos un citur pasaulē uzcēla mājas, ja tur nebija psrs???
Un kāpēc zaudētājā 2.PK Vācijā, kur arī viss bija sapostīts,dzīves līmenis jau pāris gadus vēlāk bija nesalīdzināmi augstāks nekā uzvarētājā PSRS??? Vēl ir vismaz 100 līdzīgi jautājumi, uz kuriem atbildot, tu saprastu, ka cilvēce, t,sk.Latvija, bez psrs dzīvotu vismaz 5-xlabāk. #2 2025-12-28 17:19 tracer: pag.bet vaacijaa vai kur tur veel.
kapitaalismaa tak cilveeks maksaaja lar dziivokli? to nopeerkot. padomju savieniibaa deva par velti.. nu kaa tad ir? vai latvija ir kaadam devusi tik cik padomija? cik dziivoklu iedots cilveekiem.tautai? neatkariibas gados? #3 2025-12-28 17:54 tracer: 90% un 100% visi riigas rajoni kaa jugla.mezciems.purvciems.plavnieki..visi tur dziivo par velti iedotos dziivoklos..vai arii vinju mazbeerni.
riigas centraa? gandriz visas saimnieku maajas..vai tad burzuji pirms okupaacijas deva iipsashumaa dzivoklus?😃 re kaa sanaak..patrioti bljauj ka visascsaites jaasarauj ar krieviem.bet pashi dziivo krievu dziivokljos😃😃😃 #4 2025-12-28 18:24 DanaL: Un cik daudz atņēmusi? Man, piemēram, vismaz 2 ģimenes locekļus, vienam lode pierē, otrs nomira badā, vēl daži "pazuda" kara laikā, ģimenes māja tika atdota svešiem partijas cilvēkiem.
Un uz kā rēķina? Man pazīstamās Annas tantes vecākiem kolhozs atņēma govi un zirgu. Un pretī neko. Tas tev neskaitās? Un vēl - cilvēki tajā budžu Vācijā varēja atļauties iegādāties mājas par nopelnīto naudu, kamēr tu gaidīji, kad partija tev piešķirs. Tu tiešām no tiesas tici, ka Latvijā tikai psrs apstākļos varēja tikt pie mājām? Interesanti, un kur tad tavi senči pirms tam dzīvoja, - suņu būdā? #5 2025-12-28 18:27 tracer: tieshi taa dana.
mani vecvecaaki bija baarenji.no dzimshanas..beerniibaa govis ganiija pie latvijas saimniekiem.par veedera tiesu. krievu laikos iedeva maaju. juuti atskiriibu? #6 2025-12-28 18:39 DanaL: Bet manējie paši sagādāja.
Un kura valsts pasaulē iznīcinājusi tik daudz pati savus pilsoņus. Tā ka ņem vērā - tavi senči sa´,ēma savu dzīvokli uz manējo mājas un dzīvību rēķina. Tā, lūk. #7 2025-12-28 18:44
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ko jums (tieši jums katram personīgi) nozīmē Lāčplēša Diena? (20)
Man personīgi: atmiņas par dzirdēto no vecvecākiem un redzētais svecīšu vakaros.
Latviskās partijas (24)
Kāds var man pateikt, ar ko, neskaitot nosaukumus un iesaistīto personāžu uzvārdus, atšķiras viena no otra tā sauca,ās ...
Sabiedrības ekoloģija (15)
Lai būtu eko produkts, pirmais, jābūt tīrai augsnei. Sabiedŗība, kā augsne, kurā izaug mūsu bērni. Varbūt pienācis ...
Kukuļi (30)
Kāda vēl varētu būtu cilvēkam motivācija kļūt par deputātu vai vadošā valsts vai pašvaldības amatā, izņemot vēlmi ...
Vai ticat pozitīvam pārmaiņām pēc vēlēšanām? (67)
Shobriid, kad lielaakaa dalja jau nodevushi savas balsis (iznjemot veel taalaakos kontinentus), varat atklaati godiigi ... | ||||||||