![]() | |||
|
|
Iepazīsties
80 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
gacca: Kaut kur ieciklējies esi. Pats pērc kaut piecas. Ko Tu lien man virsū? Tā ir katra paša darīšana. Ko Tu te man demagoģē?
#2 2025-12-27 17:47 fargo: viens. tas nav uzbrauciens. man ir nulle jebkā negatīva pret tevi. bet tēma uzpeld katru gadu. izgaismot lieku reizi netraucēs. bet pirms lietot vārdu: demagoģija, nebūtu slikti zināt tā nozīmi.
#3 2025-12-27 18:13 gacca: Uzcept dienasgrāmatā tēmu savas "baltās patiesības" svaram? Tu nopiets džeks.
#4 2025-12-27 18:24 Reds: Ja cilvēki grib nodarboties ar bezjēdzīgu aktīvismu, neko viņiem ar loģiku neizdarīsi. Labāk, lai nepērk egli, nekā kis kis kauns Doma laukumā.
#6 2025-12-27 19:47 fargo: daaaudz cilvēku vnk nezina, kas notiek ar zs eglēm. pakaties x vai tjūbi. tur ir jūra, kas domā, ka egles kāds iet mežā un cērt. katru gadu viens un tas pats. oho, šogad, īstenībā tikai viena tēma. čalis zrja apvainojās. tas nebija par viņu bet par parādību kopumā. lai gačam laba gada nogale!
#7 2025-12-27 20:09
Pārējos 6 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
betona kāpnes pēc individuāla pasūtījuma (8)
kas prot uzbūvēt jaunas betona kāpnes mājas priekšā Vidzemes pusē?Kur var atrast firmu, kas pēc izmēriem gatavo betona ...
Ar ko aizpūst spraugu starp apdares ķieģeli un sienu? (15)
Jautājums: Ja starp sienu un apdares ķieģeli ir Sprauga 4-5cm, ar ko to labāk aizpūst, lai tur nestaigātu aukstums?
Domofons (18)
Padalieties savā pieredzē ar domofoniem. Viena SIA pa visu varu uzbāžas mūsu daudzdzīvokļu mājai. Paskatījos - par ...
Kā apstrādāt lapegles dēļu grīdu - lakot, eļļot? (4)
Ja eļļot pēc slīpēšanas jaunu lapegles dēļu grīdu,ar ko? Nepieciešama pēc iespējas noturīgāka grīda.Linsēklu eļļu, ... | ||||||||