FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
Epifanija dienasgrāmata
 Svētdiena 14-12-2025 18:40 5  70

Sabojāts vakars!

Kā, tad tur ir īsti, biju saviesīgā vakarā, kur pie bāra varēja pa brīvu pieliet mūli, bet izbrīna viens moments, ka bārmenis citronu spaida ar plikām rokām, bez cimdiem, vai tā arī varēja?! Kā man zināt, ka viņš pirms tam nav bijis uz wc, bet tagad te spaida citronu un rāda augstāko klasi meistarībā! Fui, lai pats dzer tādu kokteili!

Miers ir ar tevi, āmen! Kas tad šeit par kapa klusumu?
citi ieraksti Epifanija d-grāmatā (~22)
Komentāri
aija_69: Saviesīgā pasākumā mani vairāk samulsinātu bārmenis ar citronu un gumijas cimdiem rokā. Interesanti būtu uzzināt mūsdienu PVD prasības šajā jautājumā.
#1
2025-12-14 23:12
Epifanija: Lūk, mani samulsināja, ka ir bez cimdiem, jo parasti ēdienus gatavojot pavāram rokās ir cimdi un vēljovairāk, bārmenis ar to pašu citronu notīrīja glāzei malas un tad to iemeta tādu pašu kokteilī, tas tagad ir tāds modes triks vai kā to saprast?
#2
2025-12-14 23:19
lapsene0306dzēsts 2025-12-14 23:24
aija_69: Ja otrs cilvēks man gatavo vai pasniedz ēdienu, pēc noklusējuma pieņemu, ka rokas viņam ir tīras. Cimdu funkciju saskatu tajā, lai ēdiena masa mazāk noķēpātu rokas, nesabojātu manikīru. Piem., pārdevēja jēlu gaļu veikalā paņem cimdos, jo speķainas rokas būtu apgrūtinājums: tūlīt viņai būs jāizsit čeks, jādodas uz noliktavu u.tt.
Savukārt, par glāžu malām atcerējos bērnību: viesībām limonādes glāzēm maliņas tika mērcētas sīrupā, tad cukurā, šādi iegūstot dizainisku noformējumu, tad vēl kāds jāņogu ķekars uzkarināts uz malas. (viss bez cimdiem, ja nu vienīgi roka savainota, tad cimds bija vajadzīgs).

TV pavāru šovos vairāk mulsina dāmu vaļēji plandošie mati. Uz šo gan mūsu ģimenē strikti: gatavojot ēdienu, matus savācam, tikai tad esi īsta saimniece.
#4
2025-12-15 15:44
Epifanija: Nu, nē, es kaut kā nevēlos, lai kādas svešas un spalvainas rokas pieskaras tam, ko man vajadzētu apēst, ni, ni!
#5
2025-12-15 22:55
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Ko vēl var darīt ar vēl negataviem Āboliem??? (28)
ieteikumi, idejas par vēl negatavo ābolu izmantošanu! Ķīseļus vairs neviens negrib dzert, uzpūteņi arī jau bija, ābolu ...
Vai pārmērīga ēšana ir izvirtība? (33)
Vismaz bībelē negausīga rīšana pieskaitīta nosodāmai rīcībai.........
Dažādu tautu virtuve (27)
Rudens ir tas gadalaiks kad var palutināt savu māgu, visnotaļ radoši.. Tādēļ arī jautājums . Kāda pasaules virtuve jums ...
Diļļu majonēze (6)
Kur var nopirkt dillju majoneezi? Vai vispaar to veel razo?
Konfekšu saturs (17)
Vai internetā ir iespējams atrast konfekšu (konkrēti "Maskas") saturu? Dabūju sveramās končas, uz kurām nekas, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅