![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
fargo dienasgrāmata
DanaL: Prieks, ka esi redzējis lielāko dzīvnieku baru, un ka mēs visi tagad to zinam.
#1 2025-11-20 18:57 DanaL: Tas "glītais" būtu domāts kāds no tā bara?
Kas attiecas uz " neērti staigāt" - ar apaviem man viss OK, ļoti ērti staigāt. Pat tad, ja tiem ir 10 cm papēdis. #3 2025-11-20 23:47 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāmji kaujas (9)
3kamisi-mamma un divi berni jau izaugusi-loti kaujas-nezinu ko darit. Baidos ka nenodara pari viens otram.
Kā barot mājas ezi? (10)
Voljērs sunim - izmaksas? (7)
Sliecos uz paliela voljera izveidi lielam sunim vai pat pietiekami lielas teritorijas iežogošanu - vai kādam ir ...
Pundurtrušu turēšana (18)
Radusies nopietna interese par zvēriņa ieviešanu-ģimenē. Apskatot visus par un pret- nonāku pie secinājuma-par ...
Cik varam uzticēties vetārstiem?... (14)
Ja vedīsiet savu mīluli pie vetārsta, aizvediet labāk pie diviem dažādiem! ...Es savu aizvedu. Teica: " tas nekas" ... | ||||||||