![]() | |||
|
|
Iepazīsties
440 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Epifanija dienasgrāmata
straume22: "Man reizēm ir skumji mazliet,
Ka nemanot, it kā bez pēdām Liktens garām kā ierēdnis iet, Virsū spļaujot gan priekiem, gan bēdām." autors: pidulis Dzdz oho "Ziemassvētkos ir jāsmīdina cūkas šņukurs, ja tas sāk smieties, tad ir jābeidz dzert! Vēlāk jāiet pie ābeles un jāpurina tā - ja sāk birt āboli, tad jābeidz svinēt, jo ir jau vasara!" #1 2025-11-09 19:30 straume22: "Bet notiek reizēm tā -
Krīt zvaigzne tālumā Un liekas maldinošais reibums projām zūd. Vis atkārtosies drīz, Ja liktenis lēmis būs - tā arī būs... Un atnāks rīts..." autors: bariss Dzdz #3 2025-11-09 19:50 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kas tā ir par ideju? (50)
Sabiedrība ir sašķelta vakcinētajos un nevakcinētajos. Pagaidām abas grupas sadzīvo mierīgi, taču apmierināts nav ...
Tracis ap svētku dienām (16)
Ko jūs domājiet par traci, ko mūsu tirliņi deputāti, tuvojoties rudenī Saeimas vēlēšanām, sacēluši ap jauno svētku ...
Kā vērtējat mākslinieku izstādi "Disidents" (31)
Nav man iespeejas turp aiziet, taapeec taads jautaajums. Arii taapeec, ka izbriiniija aptauja LA interneta vietnee - ... | ||||||||