FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Svimpis,  16-10-2025 12:41 3  61

Jauns pievedums

Daamaam izveelei jauns pievedums! Noveerteejaat?

Viens - wanabee baletdejotaajs ar veelmi, lai kaada apchuraa vinja legingos ieteerptaas kaajas.

Otrs - pirmie meegjinaajumi nodibinaat erotisku saraksti. Nakts drochiitaajs.

Buutu es sieviskjis, sajuusmaa spiegtu!

Toch kaada nolaadeejusi Par pieraadiijumiem
citi ieraksti Svimpis d-grāmatā
Komentāri
KairaRaika: Pilnīgs pofig uz tirliņiem 😪
#1
2025-10-16 12:45
Svimpis: nu jau! Labaakos no pieejamajiem taa no^%$*&!!! Kaa taa var?
#2
2025-10-16 12:54
siikaa16: "Podiņmācība" apgūta uz kājām sen vairs nečurāju.
#3
2025-10-16 22:41
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Audzējs smadzenēs sunim (8)
Vai variet padalīties pieredzē vai zināšanās par audzējiem smadzenēs SUŅIEM?Kādi ir simptomi?
Kā iemācīt suni iet pie saites? (19)
Kā iemacīt mazo Pudušpics suņuku 3.meneši vecs iet pie saitītes? Nu nepakam negrib,krīt gar zemi. Izmēginājamies ...
Kaķis čurā netālu no kastes (13)
Mums ir 5 mēnešus vecs kaķēns, runcis. Kaķis jau no pirmajām dienām sāka nokārtoties kastītē, kuru novietojām vannas ...
Lieguma teritorijā ērgļa atriju nav.. (7)
Meža likuma izpratnē "jebkurš" ierosinājis mazā ērgļa attīstībai liegumu uz privātas zemes - vairosies katrā kokā ...
pēcdzemdību laktācija kucītei,kā apturēt,ja kucēni ... (10)
Vai ir kādas zāles ,lai mazinatu piena veidošanos kucītei,lai nebūtu viņi tā jācieš,kamēr piens sadeg.kucēnus nevarējām ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅