FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Piektdiena 10-10-2025 07:20 4  46

arii lidostai bankrots

lasu..un sejaa smiins:D

smiins par latvijas bankrotu.

liela aviokompaanija ryanair sleedz vairaakus reisus no riigas lidostas.

iemesls ? jo riigas lidosta paaugstinaajusi apkalposhanas maksu.cik no lasiitaa sapratu.tad citas lidostas tieshi preteeji.samazina cenas.lai piesaistitu vairaak lidkompaaniju.

bizneess latvijas gaumee..:D uzskrujveet cenas:D

viena briinuma zeme latvija..

gribat pasmieties? komeeta naak
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
Svimpis: Lai sho visu adekvaati saprastu,vajag vairaak smadzenju,zinaashanu un eforta.
#1
2025-10-10 09:31
Bazhix: Vienlaikus, kā norāda "Ryanair" pārstāvji, Rīga atrodas labākā pozīcijā attiecībā pret pārējo Baltiju. Uzņēmuma pārstāvji šodien tikušies arī ar Satiksmes ministrijas pārstāvjiem un ministru, lai pārrunātu attīstības plānus.
Īrijas zemo cenu lidsabiedrības piedāvātais plāns paredz līdz 2030. gadam izvietot Rīgas bāzē vēl divas lidmašīnas un investēt papildu 200 miljonus ASV dolāru. Plāns paredz arī pasažieru apjoma kāpināšanu līdz 3,4 miljoniem un 14 jaunu galamērķu atvēršanu. (c)lsm.lv
#2
2025-10-10 14:57
tracer: bazix
viena lieta ir plaans.pavisam cita lieta valsts uz bankrota slieksnja
re ku lasiju tikko..naakamgada budzets jau paredzeets ar veel lielaaku deficiitu😃
taatad uz paraada teereesim veel vairaak..
a panoraamaa staasta ka ekomika ok😃😃
un vispaar.esat dzirdejushi ko par iereednu atlaishanu? es arii neesmu dzirdeejis.
taa vietaa aiznemsimies veel.un viss ok..😃
#3
2025-10-10 17:50
tracer: 2 miljardi aiznemsies..ko samaksaas pie siles rijoshajiem.preemijaas.algu pielikumos
#4
2025-10-10 20:12
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai tiešām daļa cilvēces ir zvēri? (72)
Godīgi sakot negribas apvainot zvērus,jo tie reizēm ir humānāki.Var mēģināt censties saprast iebrucējus,lai gan ...
Vai LV jau ir iedegusies seksuālā kontrrevolūcija un vai tā ... (14)
Lasu LV konservatīvos medijus un vienā no tiem šonedēļ ir raksts par liberāļiem un postliberāļiem (tāds jaunums tagad) ...
Valsts institūcijas? (20)
Kurai no Valsts institūcijām jūs uzticaties(saeimai,valdībai,parlamentam vai tiesai)un kapēc???
Jautājums viedajiem. (20)
Apollo.lv komentāros ievietoju šādu tekstu : "Vēlēšanās dabūsit no manis tikai tukšu aploksnīti,cienījamie deputātu ...
Referendums.. Iesaku saita moderātoriem.. (14)
Iesaku saita administrātoriem uzrakstīt skriptu, kurš automātiski dzēš visus postus, komentārus ar tekstu ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅