![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
DanaL dienasgrāmata
988: "pavēro 25-gadniekus. Tā ir pavisam cita paaudze... Pat mūzika, ko viņi klausās, tevi atstāj pilnīgi vienaldzīgu. Tavi esošie un pagātnes elki viņiem labākajā gadījumā ir dzirdēti vārdi" - Par anglu jaunatni ta neteiktu. Roka klasikus zin, ciena, goda, dievina 🤔
#3 2025-10-01 16:02 DanaL: Mans bērns diezvai atpazītu Frediju M starp visiem citiem,. Savukārt es, kad paklausos tos viņa daiļlasītājus ritma pavadījumā, eneesmu spējīga atšķirt vienus no citiem... Ko lai saku - 56 :28...Angļiem tas nedaudz savādāk, tā tomēr ir gandrīz vai roka dzimtene:0
#4 2025-10-01 16:09 Svimpis: par muuziku - kaapeec cilveekam jaapljuutii, NEKO nezinot. danuciiti, tu zini, kaadu muuziku es klausos? Nee, sore, tava tiinja muuziku toch neklausos, bet starp 15gadnieku infantilnjiku un roka klasiku ir ljoti daudz un dazhaadas muuzikas! Ja tu klausies LR2, Paulu un hvz kaadu veel suudu, tas nenoziimee, ka citi arii to klausaas.
#5 2025-10-01 16:16 988: Par ko nesen vareja parliecinaties Ozzy atvadu koncerta. Stadiona vairakuma bija jauniesi, kuri Black Sabbath ziedu laikos 70jos i projekta nebija
#7 2025-10-01 16:43
Pārējos 40 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur varētu dabūt slazdu pelei, kas nenogalina, bet peli var ... (7)
Nu tāds būrītis, kas uzkrīt virsū. Biju Depo, Krautā, DinoZoo - nav. Varbūt kāds varētu aizdot uz īsu brītiņu? Ļoti un ...
Par ētiku un dabas likumiem, mīlestību, utt. (23)
Šodien uzzināju, ka manai lielajai sunei (labradors) ir cukurslimība un pēc nedēļas katru dienu jāsāk špricēt ...
Kā pār-dzīvojat mīluļa nāvi? (25)
Domāju, ka te ir gana daudz dzīvniekmīļu, kas jau ar šādu tādu pieredzi, un noteikti kāds lopiņš jau arī mūžībā ...
Kurmji. (18)
Tā kā kurmji ir ierindoti pie bīstamiem grauzējiem-,kā īsti ir ? Ir viņi grauzēji vai nav?
Vai dzīvniekiem arī mēdz būt depresija? (23)
Mani inetersē lūk kāds jaut. - vai dzīvniekiem arī mēdz būt depresija (un vēl kādas psihiskas slimības?), jebšu dīvaina ... | ||||||||