![]() | |||
|
|
Iepazīsties
370 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
Wintere_: Savā ziņā piekrītu. Gadiem jau neko tādos tirgos nepērku, veikalā daudz lētākas alternatīvas.
#1 2025-09-29 09:12 Sanija_: Tauta, vienkārši, vairs nav spējīga neko nopirkt. Veikala lētākās alternatīvas ir arī kvalitātes ziņā sliktākas. Tracer, par to, ka tauta ir sliktākā ekonomiskā stāvoklī, galīgi nav jāpriecājas.
#2 2025-09-29 09:57 RRAGANA: Ekonomiskais idiots!😪
/tagad gaida, ka saniknotais tracers dzēsīs un bloķēs/ #3 2025-09-29 10:06 tracer: Nee.ragana.nedzeesiishu😁
Buus vien jaapaliek ar mani tev😁 Pateeteetaajus.jebkuru neinteresē svešas problēmas Neproti.negribi nevari saražot produkciju vai pakalpojumu parastam cilvēkam.ar parastu algu Lai izput..pietiekami jaaja tautu..patriotisma piesaucot. Teikshu latviski.. Lai iet ..irst . Būtu tas zemnieks vai maizes cepeejs patriots.vinsh ceptu maizi savai tautai par adekvātu cenu. Citaadi feini sanaak.man jaabuut patriotam pērkot tos paarcenotos vietējos meeslus a shis tik naudu skaitīja😁 #4 2025-09-29 10:40 Wintere_: #2 Nepiekritīšu, ka mājražotājiem vienmēr būtu super kvalitāte. Piemēram ir bijis, ka žāvēta karbonāde ļoti sausa, cieta, beigās pusi izmetu, tāpat arī reizēm tā mājas maize tāda, ka zobus var izlauzt, vai medus paliek balts burkā. Viņi tāpat sapērk lielveikalu vistas un kūpina, reiz redzēju, ka tirdziņā saldējuma pārdevējs grieza lielveikala saldējuma rulli un pēc tam tirgoja saldējuma bumbiņas vafelē par kosmosu.
#5 2025-09-29 11:48 Svimpis: ekonomiskais idiots. nu, un gniida, mudaks ´´po ziznji´´. Iepuvis cilveeks, ar ljaunumu iekshaas.
#6 2025-09-29 11:55 tracer: Svimpukiit
Vai tik visi nav iepuvuši koe?😁 Redzi tak faktus? Ne es viens nepeerku to daargi vistu.visa tauta nepeerk😐 Deputāti un ierēdņi.tos neuzskatu par tautu bet parazītiem tie tad ar oderi. Un izraadaas ar to par maz lai bizness dziivotu Vajag lai tauta peerk.a tauta gudrāks kļuvusi.nepeerk #7 2025-09-29 12:52
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai Zolitūdes traģēdijas vaininieki jūsuprāt saņems pelnīto ... (29)
Esot bijusi aptauja, kur lielākā daļa atbildējusi negatīvi uz šo jautājumu(lasīju šodien tvnetā). Es nebūt nealkstu ...
Kāda jūsu attieksme pret dzīvi metropolē? (39)
Vai esat dzīvojuši vismaz kādu laiku tādā kārtīgā lielpilsētā(Parīze, Roma, Londona, Maskava, Ņujorka utt.)? Ko sakāt ...
Ko domājat par krievu diskvalifikāciju no olimpiskajām ... (16)
Vai nav jau par traku tā "netīrā politika" aizgājusi?Vai tiešām var veidot kaut kādas apsūdzības dopinga lietā bez ...
Ko jūs domājiet par Transhumānisma partijām? (17)
Atkal gribeju nočekot vienkāršās tautas domas, tāpēc jautājums - ko Jūs domājat par transhumānisma partijām? ASV, UK, ...
Vai mēdzam pārspīlēt cilvēces attīstību/civilizācijas ... (59)
Jautājums radās, izlasot arhibīskapa Jāņa Vanaga pārdomas ... | ||||||||