FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
lazdarr dienasgrāmata
 Pirmdiena 22-09-2025 16:10 9  38

...rudens rakumi...

...varbūt kāds saskāries ar nesankcionētiem zemesdarbiem - izurbināts no vienas vietas...Kas tā izdarās?

Pilēšanas kaite. Prasmīgas rokas dīzeļa sprauslu TA
Komentāri
gobis: no pieredzes teikšu:
kurmis ...
#1
2025-09-22 18:01
lazdarr: ...🙄😬...es domāju kāda surikātu pamīlija ieklejojusi un pagājušo nakti jandāliņu uzrīkojusi...
#2
2025-09-22 18:39
tracer: varbuut sliekas tikushas pie viagras?
#3
2025-09-22 19:05
jozolsen: Majvaboles izlidojušas?
glupas tantes, kuras pie daudzīvokļu mājām stāda kokus, krūmus, puķes...?!!! Nesaprotot. kas ir zem zemes, kāds kaitējums ēkām, inžniertīkliem zem zemes?!!iKāds augiem telpiskais apjoms virs un zem zemes ilgtermiņā.. Ziemas nav..sniegūdeņi un utt
#4
2025-09-22 19:35
Nate: Ak, Dievs, es jau domāju ka kādi kaimiņi ko sadarījuši.
Varēji bildi pievienot, jo starp kurmja un sliekas rakumu ir starpība.
#5
2025-09-22 20:16
jozolsen: Kādreiz senatnē..Futbola laukumus pēc spēlēm braukā ar smagu apaļu ´ezi´..Nodrošinot nomīdīto laukuma zālāju saknēm gaisa piekļuvi, sava veida aerācija.
#6
2025-09-22 20:27
gobis: vispār es sākumā biju iedomājies
melnos arheologus ...
#7
2025-09-22 22:29
Pārējos 2 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kā pareizi pavasarī rīkoties ar dārza frēzijām? (4)
Pagājušajā gadā iegādājos pirmo reizi dārza frēzijas, ļoti skaisti ziedēja. Rudenī novācu sīpoliņus, uzglabāju .Kā ...
Kā dabūt smaku ārā no jauna paklāja? (13)
Sveiki! Iegādājos garšķiedru paklāju no 220.lv. Vizuāli paklājs ļoti skaists, bet viņš nereāli smird! Tā smaka ir ...
Matrači (9)
Vajag (ne man , bet mammai) labu matraci , var ortopēdisko. Tikai ne Dormeo!!! Kam ir kāda pieredze , lūdzu padalieties!
Lieli akmeņi ceļa malā (34)
Kaimiņš ir novietojis milzīgis akmenus ceļa malā. Vai viņš to drīkst darīt? Tur ir tāds ceļa līkums viens atzars aiziet ...
Kā remontēt ar krītu krāsotus reģipša griestus? (10)
tā lai nelobītos no reģipša papīra kārtiņa un neveidojas pumpa

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅