FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!

Dienasgrāmatas (blogi)

 Svimpis,  17-09-2025 11:01 24  89

vai es kljuutu ceertamaaks?

Jautaajums shiis maajaslapas daamaam - vai es kljuutu iekaarojamaaks, ja brauktu ar porku?

Vakar zinja paraadiijaas - viens skandinaavs paardod Carrera, 3.6 litru atmosfeeru/rear piedzinju ar rucku!

Viss atbilst manai idejai par porku [jaa, protams, 4 litru atmosfeera buutu veelamaaka, bet... tas iz veelmju saraksta], iznjemot to, ka tas ir kabriolets.

Tad nu saaku domaat - vai daamas noveerteetu?

Viena pazinja gan teica - noveerteetu 20gadnieces. Adekvaata vecuma pupaineem vairaak patiktu kaads ``praktisks`` auto. Tad nu, daamas, klaajiet valjaa! Ko juus sakiet par porkaam? Ir kaa magneets?

Jautaajums rizhikam Tracera jaunaa miila
citi ieraksti Svimpis d-grāmatā
Komentāri
Aranija: Nav te vairs ne dāmu, ne kungu. No sākuma viena pludoja, tagad otra. Var OHO klapēt ciet. Pat IG vairs nav ko noriet.Nez kas tām noticis?
PS. ja pa tēmu, tad šodien 1 kaijeni salātzaļā krāsā redzēju. Šoferis cērtamāks manās acīs nekļuva. Laikam Tev jāskatās uz krāsu, kaut kādai salijušā asfalta tonī vai kādā melni spīzdīgā jāmēģina.
#1
2025-09-17 11:21
Svimpis: jaa, shis ir melnaa! Man paareejie auto arii melni! :D
#3
2025-09-17 11:29
Feina_Animatore: Nu, ja tev būtu porka, tu noteikti būtu cērtamaks… tikai nezinām, kurā servisā un cik bieži.
Jo porka nav mašīna, tas ir abonements uz dārgiem pārsteigumiem.
Un beigās sanāk – tu esi cērtamaks, bet maksā citiem.
#2
2025-09-17 11:26
Svimpis: es pie ne-leetiem auto esmu pieradis. Esmu VIP klients pie BMW oficiaaljiem :D Labas lietas nevar buut leetas. Taa tas, diemzheel, ir.
#4
2025-09-17 11:29
raina1970: Manās acīs- noteikti nē. Tehnika ir laba un interesanta štelle, bet- nevajag jaukt nesajaucamas lietas. Tā cērtamība- tb- patikšana, interese- vai nu ir vai nav.
#5
2025-09-17 11:58
Svimpis: tb., gribi teikt - atbrauktu ar saruuseejushu Opel, un nezaudeetu savu sharmu Tavaas acees?
#6
2025-09-17 12:04
raina1970: Kopumā- jā, tieši tā.
#7
2025-09-17 12:16
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kur padejot? (12)
Padalieties ar pieredzi vai "viena tante teica" līmenī! Dejojama mūzika un publika virs 30 gadiem!
Ko nozīmē pop up pikniks, bārs, kafejnīca? (9)
Esmu atpalicis - Latvijā visās malās pop up, nupat pat mākslas galerija. Kas tas ir?
Kāds Jums ir lielisks vakars? (17)
Šis nav kārtējais jautājums un bļāviens pēc palīdzības, drīzāk viedokļu apmaiņa, un iespējams, ideju smelšanās, ...
Valentīndienas pasākumi (9)
Kāda info par Valentīndienas pasākumiem šogad? Kur, kas notiekās, kādi ieteikumi.

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅