![]() | |||
|
|
Iepazīsties
200 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Aranija: Nav te vairs ne dāmu, ne kungu. No sākuma viena pludoja, tagad otra. Var OHO klapēt ciet. Pat IG vairs nav ko noriet.Nez kas tām noticis?
PS. ja pa tēmu, tad šodien 1 kaijeni salātzaļā krāsā redzēju. Šoferis cērtamāks manās acīs nekļuva. Laikam Tev jāskatās uz krāsu, kaut kādai salijušā asfalta tonī vai kādā melni spīzdīgā jāmēģina. #1 2025-09-17 11:21 Feina_Animatore: Nu, ja tev būtu porka, tu noteikti būtu cērtamaks
tikai nezinām, kurā servisā un cik bieži.
Jo porka nav mašīna, tas ir abonements uz dārgiem pārsteigumiem. Un beigās sanāk tu esi cērtamaks, bet maksā citiem. #2 2025-09-17 11:26 Svimpis: es pie ne-leetiem auto esmu pieradis. Esmu VIP klients pie BMW oficiaaljiem :D Labas lietas nevar buut leetas. Taa tas, diemzheel, ir.
#4 2025-09-17 11:29 raina1970: Manās acīs- noteikti nē. Tehnika ir laba un interesanta štelle, bet- nevajag jaukt nesajaucamas lietas. Tā cērtamība- tb- patikšana, interese- vai nu ir vai nav.
#5 2025-09-17 11:58 Svimpis: tb., gribi teikt - atbrauktu ar saruuseejushu Opel, un nezaudeetu savu sharmu Tavaas acees?
#6 2025-09-17 12:04
Pārējos 17 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kur padejot? (12)
Padalieties ar pieredzi vai "viena tante teica" līmenī! Dejojama mūzika un publika virs 30 gadiem!
Ko nozīmē pop up pikniks, bārs, kafejnīca? (9)
Esmu atpalicis - Latvijā visās malās pop up, nupat pat mākslas galerija. Kas tas ir?
Kāds Jums ir lielisks vakars? (17)
Šis nav kārtējais jautājums un bļāviens pēc palīdzības, drīzāk viedokļu apmaiņa, un iespējams, ideju smelšanās, ...
Valentīndienas pasākumi (9)
Kāda info par Valentīndienas pasākumiem šogad? Kur, kas notiekās, kādi ieteikumi. | ||||||||