![]() | |||
|
|
Iepazīsties
360 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: paaris nedeeljas atpakalj eiropas tiesa piemeeroja google sodu
gandriiz triis miljardu apmeeraa..tieshi taa miljardu nevis miljonj apmeeraa. un tieshi par youtube reklaamaam.par agresiju pret pateereetaaju #1 2025-09-15 06:42 tracer: un ja kaads gribees atkal te staastiit ka vajag likt ugunsmjuri.adbloc lietot brave paarluuku.utt
tad varat nepuuleeties muldet.nekas no taa nestraadaa pret youtube reklaamaam. #2 2025-09-15 06:45 Luusila: Vienā ziņā varētu piekrist- es nespēju iedomāties, ka es pirktu apģērbu, ko reklamē afroamerikāņu modeles (tā laikam jāizsakās korekti). Momentā redzētais manā apziņā pārvēršas par lupatu, un viss. Riebums.
Tā kā jā,- reklāmas dažreiz sasniedz negribētus mērķus. #3 2025-09-15 13:03 tracer: man riebumu izraisa tas ka uzspiezh to savu preci.
ja reklaama neuzbaaziiga.viss ok. bet ja man negribot jaaskataas tas lidl vai drogas vai lego uzbaaziigaas reklaamas. efekts preteejs panaakts #4 2025-09-15 13:40 Sanija_: Gan jau, tracer, viss ir atstrādāts. Tev un vēl dažiem nepatīk, pārējiem patīk. Nekas biznesa pasaulē netiek darīts, ja tas nesasniedz mērķi. Tu vari aizvērt acis, lai neredzētu reklāmu un mēģināt uztrāpīt krustiņam augšējā labajā stūrī. Jo no ziņu lasīšanas internetā, cik saprotu, nevari atteikties, jo kā tad pirmais varēsi pavēstīt jaunumus?
#5 2025-09-15 17:36 jozolsen: Torgaši valda pār pasauli..Tagad JAMAKSĀ, lai tevi NEZOMBĒTU!!
Izvairīties ir neiespējami, bliež pa VISĀM cilvēku maņām..ieprogrammē zemapziņu!!. #6 2025-09-15 20:54 jozolsen: sava veida aizligtais filmu 25 kadrs reaolitātē..Cik cilvēka maņas zināt?!!
Vari uzskaitīt? #7 2025-09-15 21:32 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kāpēc LV ir aizliegts pīpēt zāli? (89)
Marihuānas lietošana ir dekriminalizēta daudzās valstīs, piemēram, Igaunijā, Spānijā, Portugālē, Itālijā, Čehijā, ...
Ja nepalīdz Valsts Policija un Ātrā Palīdzība, kas palīdzēs? (19)
Bijām ar draugiem kafejnīcā-diskobārā uzspēlēt biljardu. Pie ieejas izcēlās ķīviņš starp apsargu un manāmi iereibušu ...
Kāda jūsu attieksme pret dzīvi metropolē? (39)
Vai esat dzīvojuši vismaz kādu laiku tādā kārtīgā lielpilsētā(Parīze, Roma, Londona, Maskava, Ņujorka utt.)? Ko sakāt ...
Aizbrauceju atgrieshanas un iezemieshu eksisteshana. (43)
es piederu pie tiem,kuri uzskata,ka aizbrauc peljnja uz arzemem ne no labas dziives.var jau parmest treknajos laikos ...
Par sabiedrības infantilitāti (75)
Dzīvojam it kā modernā sabiedrībā, un laiks būtu atmest akmens laikmeta cīņu metodes. Runa ir par totēmismu, ko vakar ... | ||||||||