![]() | |||
|
|
Iepazīsties
430 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
CoCoSan: Òooooo, swimpis nospīdēja, akal dabūja izlielīties cik viņa hujāciju fantāzijas izmaksā.
Starpcitu, tiesu izpildītāji un maksātnespējas administratori vsp lietas kursā par swimpja tēriņiem? 🤣 #1 2025-09-05 14:43 Svimpis: Nojaush. Taapeec jau vinji taa saspringst,jo zina,la man ir nauda. Meegjina apzagt peec tiem kas jau apzagushi!
#2 2025-09-05 15:38 tracer: nu un pasakiet ka kapitaalisms labaaks par sociaalismu.
tik nevajag uzreiz stalinu un hruscovu piesaukt..tie maitas.😃 bet ja reaali domaa..muus tueshaam nereaali apzog..pat ikdienas lietaas. manaa topikaa par zagliem daudz miinus taatad nepiekriit viedoklim ka 80 eiro par viziti lie aarsta ir daargi😃😃😃 piesauca pat ko es saliidzinot sedtnieku ar aarstu..nu protams aarstam jaasanem vairaak. bet ne jau 50 reizes !!!! ierosinu pacelt aarsta viziiti uz 300 eiro..a ko ne?😃 cilvekjs maaciijies.svariigs..😃😃 #3 2025-09-05 16:02 tracer: veikalaa arii par cipsiem kartupelju maksaajam 12 eiro kg😃😃
viss norm. kapitaalisms tak.cik gribu par tik paardodu kartupeli😃 taapat oho vecaas tantes.kapitaalismaa😃 gribu un paardodu kniebienu par teaatra bileti un celjojumu uz spa😃😃 #4 2025-09-05 16:15 baalzams: Kur vien kāju sper, ir variants, ka uzkāpsi zaglim uz astes. Pēdējoreiz šamos redzēju smaržu veikala kasē, smaidot skatoties man acīs un nočukstot pirkuma summu. Nekauņas! :D
#5 2025-09-05 16:47 Svimpis: Ja chukst,taatad bisku kaunu veel ir saglabaajushi. Taksisti man nekad cenu nav chujsteejushi. Te akmens Tracera koleegu daarzinjaa!
#6 2025-09-05 16:54 elsa: tracersvimpim atkal vīnogas skābas. par striķi, ziepēm un ķebli esi dzirdējis? viņi tavus profilus atbrīvos no mokām. un pārējos no mūžīgās ņaudēšanas.
#7 2025-09-05 17:21
Pārējos 9 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kā pieslēgt divus monitorus? (10)
Dzirdēju var compim pieslēgt divus monitorus,un uz katra skatīt savu programmu...k`tas paveicams...? paldies...
Skaņas signals ienakošajam e pastam (3)
Ir kāda iespēja inbox pastam pievienot skaņas signalu, lai signalizē par jauna pasta ienākšanu ?
Problēma ar faila pārsūtīšanu caur bluetooth no datora uz ... (8)
Mēģinu pārsūtīt MP3 dziesmu no datora (Acer Extensa 5620Z) uz telefonu (Nokia 3110c), bet neizdodas - pēdējās 3 ...
Android programma sms bloķēšanai. (3)
Ieakiet Android programmu ar kuras palīdzību varu bloķēt sms no nevēlama sūtītāja. Esmu pārliecināta, ka tādai jābūt, ...
DELL OPTIPLEX 755 pats ieslēdzas un izslēdzas (5)
Šorīt piefiksēju, ka kompis, izslēgts, uz pāris sekundēm ieslēdzās, nomirkšķina lampiņas un tad atkal izrubās... pirms ... | ||||||||