FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Piektdiena 01-08-2025 07:27 3  40

muļķistānā viss stabili

shodien buushu lakonisks..kaa saka draaziens bez prieksspeeles:D

preses apskats.

lietuvas lidlaa daudzas preces leetaakas kaa latvijaa.pat par 30%

latvijaa brilles normaalas maksaajot ap 500 eiro..eegiptee 70eiro

un veel no sevis piebilde.

piemajas maximaa zemo cenu grozs neeksistee..neesmu redzeejis to sarkano karodzjnju pie preceem.izskataas lielveikali atkal piemaaniijushi muusu ekonomikas ministru valaini:D

varbuut mees oho lietotaaji varam samesties 500 eiro ekonomikas ministrijas darbonjiem brileem?

varbut vinji vienkaarshi neredz taas zemo cenu ziimes?:D

bet taa kopumaa viss ok mums.:D

stabili smaidam:D

gniidas uzneemeeji atkal aiznemamies
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
tracer: man taa atbildiigo ciinja par godiigaam cenaam atgaadina trampa ciinju ar putinu
tramps tik draud putinam.ka tuuljit izniicinaas russnju.
un tik draud un draud..un joprojaam draud😃
atceros pa teljuku valainis ar uzstaajaas.draudeeja ar milzj sodiem lielveikaliem.ja neieveros godigas konkurences principu..
esam izkalushi laikam kaarteejo "čiks"
#1
2025-08-01 07:44
Epifanija: Kurš tad to vēl ņem par pilnu!
#2
2025-08-01 08:16
tracer: Un nečiistam😁
#3
2025-08-01 11:20
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Nevainības prezumcija totalitārā valstī kā LV patreiz (21)
Pirms pāris gadiem visi pieminēja datu aizsardzību, patreiz jānēsā līdzi pase/ID un nepārtraukti katram veikala ...
kāpēc medikamenti paliek dārgāki? (24)
muterei pērku zāles, kā nepilnu gadu atpakaļ sāka lietot paciņa maksāja 11 eur , šodien pirku jau 19.90 eur. voot ...
shoreiz par nato (37)
viss rakstiitais nav mans izdomaajums.viss tiek ieguuts no masu medijiem.interneta.un tie nav krievijas propogandas ...
Kā valsts pati varētu pelnīt naudu? (42)
Pēc iepriekšējās diskusijas manā DG man izkristalizējas ideja par to, ka tiešām mūsu valsts ir gandrīz bankrotā tāpēc, ...
Krievu valoda nav Eiropas Savienības valoda? (17)
Vai tik mēs neesam lielajā pasaules politikā bandinieki?Mūs var izmantot ,kā sētas durvi,lai krievu valoda būtu arī ES ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅