![]() | |||
|
|
Iepazīsties
260 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
siikaa16 dienasgrāmata
straume22: Nelietoju nedz alkoholiskos dzērienus, nedz smēķēšanas izstrādājumus. (C):"Vecums nenāk viens"
#1 2025-08-01 07:03 Bazhix: Tie likuma grozījumi ir tik nejēdzīgi, cik vien iespējams :) Ne tādēļ, ka mani tas kaut kā ietekmētu (man alkohola ir vairāk kā dažā labā bārā :D), bet tādēļ, ka tie nerisina pilnīgi nekādas problēmas.
Bija nepieciešams pretēji - svētdienās tirgot līdz 8iem vakarā, kamēr pa nedēļu - līdz 6. #3 2025-08-01 09:08 tracer: Un cik mazo veikali nu nobankrotees deelj shitaa
Nu gudri mums tie lēmumi 😁.valsts taču ruupeejas par mazo biznesu P.s man patiik filma "stulbs un veel stulbāks"😁 #4 2025-08-01 11:10 tracer: Un pēc nedeeljasnopietnu giimji konstatēs ka palielinājusies nelegālās alkohola tirdznieciiba.
Un metīsies bezdelīgas točku apkarošanas cīnjaa😁😁 #5 2025-08-01 11:16 tracer: Tak acīmredzams lielo veikalu keežu lobijs.lai iznīcinātu peedeejois mazos veikalinjus
#6 2025-08-01 11:18 Optimiste: Tiešām kāds tic, ka mazāk dzers...? Mani jau arī tas īpaši nesatrauc, bet vai valsts nezaudēs ar akcīzes nodokli? :))
#7 2025-08-01 13:27
Pārējos 10 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Cik cukura Jūs patērejat dienā...? (53)
Tiko paņēmu bundžiņu Coca Cola un lasu 35gr. uz 300.ml. Tas tak ir nenormāli daudz... Un tas vis tak pārvēšas ...
Krampis galvā (21)
Man vakar no rīta pēkšņi galvā kreisajā pusē bija tāda sajūta itkā riktīgi kaut kas iekšā tur savilktu, tāds kā krampis ...
Saules apdegumu ārstēšana (21)
Iesakiet lūdzu kādu tautisku recepti saules apdegumu ārstēšanai bez krēmiem , zālēm. Paldies! | ||||||||