![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
DanaL: Tu toreiz par kintracepciju kaut ko biji dzirdējis?
Un kas tev teica, ka tagad.sit mazāk? Vienkārši sievietes to vsirs negrib psciest un dodas prom. Agrāk viņām diemžēl tādu iespēju nebija. To ties tagad arvien biežāk par vardarbību sūdzas vīrieši. Acīmredzot viņiem arī nav iespēju - naudas, darba- aizmukt. Kā man viņu žēl 🙂🙂🙂 #1 2025-07-30 07:40 CoCoSan: Es domāju, nekas diži nav mainījies, vnk pa muti šodien var dabūt arī vīri. Varbūt tādēļ tā demogrāfija tā nokritusēs?
#2 2025-07-30 08:40 Reds: Nu nez, es nāku no izteikti konservatīvas ģimenes un nevienam prātā neienāk pacelt roku pret sievieti, kur nu vēl sievu - ieaudzināts bērnībā visiem - ja vecākais brālis pirmais tiek tev klāt, tad vismaz ir cerība pamatīgi neatrauties no tēva ar siksnu, lai gan grūti pateikt, kas ir labāk. Nu nešķiras, drīzāk otrādi, kur sieviete jūtas drošībā, tur ir stipras ģimenes.
Domu, ka sist sievieti kādam var likties normāli vai pieņemami, pirmo reizi mūžā dzirdēju no feministēm un tagad viņām ir pievienojusies liberāli progresīvā sabiedrības daļa. Tur arī visa sievu sišanas kultūra ir meklējama - nu tas tak ir acīmredzami, cik slikta attieksme pret sievietēm ir daļai A/Par deputātu un tagad Progresīvajiem. Feministes, kas aizskrien pašās pierādīt ka varot arī vīriešiem sadot pa muti skaidrs ka agri vai vēlu atraujas pretī. #3 2025-07-30 09:38 Luusila: Bija eksperiments ar žurkām. Vienai daļai tika nodrošināta dzīve bez problēmām,- ēd, cik gribi, pārtika nodrošināta visu laiku pāri pārēm. Nu un tās "pārtikušās" žurkas pamazām pārstāja vairoties.
Rietumu civilizācijā arī tieši badā jau neviens vairs nemirst, bet kādēļ apkrauties ar bērniem un ģimeni? Tās tomēr ir neērtības- jāpielāgojas otram cilvēkam, ar maziem bērniem jāaptur kāpšana pa karjeras kāpnēm, negulētas naktis, mazāk naudas un iespēju laiski atpūsties, ai, nu kam mums to... #4 2025-07-30 10:03 Sanija_: Demogrāfijas augšanai ir vistiešākā saistība ar drošību par nākotni, vai varēsi nodrošināt bērnam visu nepieciešamo un izglītību. Tādēļ Latvijā tā ir ļoti zema. Drošība par nākotni ietver daudzus jēdzienus - attiecības ģimenē, vai būs darbs, ekonomiskā un arī politiskā situācija valstī.
#5 2025-07-30 10:26 Epifanija: Te pat oho ir tādi deģenerāti, kuri ir neadekvāti un spētu savā nervu lēkmēm sakropļot otru, tikai nez, kāpēc, tādiem visvairāk apkārt spieto sievietes, paradokss, bet sievietēm tādi patīk, pilnīgi neizskaidrojama parādība!
#6 2025-07-30 10:57 Eneile: Demogrāfija iet kopā ar nabadzību un izglītības trūkumu. Vai tāpēc mēs tagad rāpsimies atpakaļ kokos?
#7 2025-07-30 11:24
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kapēc vainīgs ir tikai Kaimiņš? (30)
Te daudzās diskusijās visu laiku tiek pieminēts tikai Kaimiņš no KPV... Varbūt var pateikt precīzāk, ko viņš tādu ir ...
Par un pret, pret un par... (20)
Ja rīt atkal lošo sajauks lodziņus, kuros jāievelk krustiņš, tad es būšu gar zemi un tad lai izput visa latviešu ...
Teiciena "Spēle uz vieniem vārtiem" jēga (18)
Sveicināti! Vai varat padalīties kāda ir šī teiciena loģiskā jēga?
Publiskā apsmiešana - žurnālistu vājuma izpausme? (26)
Vai tas ir kāds slēptais paņēmiens atkost divkosi pašā sākumā, vai takta un kultūras trūkums žurnālistam, uzdodot šādi, ...
Baltijas ceļš 2021 kas notiks 23.08.2021. (153)
Te man rodas jautājums ko domājiet par to. Cik zinu tas nav antivakseru pasākums. Tā sauklis ir par cilvēkiem kas tiek ... | ||||||||