![]() | |||
|
|
Iepazīsties
330 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
S_65: #1 Klīst tādas baumas, ka no lapseņu dzēlieniem esot pastāvīga erekcija - patīkami, tomēr sadzīvē rodas zināmas neērtības :)
Neesmu nevienu saticis, kas to būtu mēģinājis. #2 2025-07-24 09:19 Wintere_: #2, traceram kā īstam patriotam vajadzētu tomēr izvēlēties "Latvijas preci", nevis brazīļu piedāvājumus :)
#3 2025-07-24 09:40 tracer: latvijas preci?
labi.pierunaaji..lai buutu latvijas odzes dzeeliens😃 izsuutiishu veestules oho pasazjereem🥺 #4 2025-07-24 10:23 straume22: Erekcija ilgi nenoies(filosofē), ja lapseņu VISAS saimes dzēlieni trāpīs dzimumloceklī un ARĪDZAN sēkliniekos, tad, ja sāks dz/l samazināties uzpampums, tad sēkliniekos tas notiek lēnāk, vai arī paliek ļoti ilgi -līdz ar to piepaceļot dz/l un garastāvokli. It īpaši sievietēm, jautrība šajā sakarā ilgi nerims. Vismaz diena nebūs beigta.
(turpina ) Ja vēl iesmērēties ar ievārījumu, tad efekts būs uz 100%. Bet jāgaida, kad ienāksies āboli. Lapsenēm garšo āboli. Un viss tepat, mūsu mīļajā Latvijā, viena spļāviena attālumā. #5 2025-07-24 10:51 CoCoSan: Tēeex, padoms ir sekojošais.
tracers pārdod dzīvoklīti, pērk biļeti, uz brazīliju, vienā virzienā. Brazīlijā viss ir lēts!!!! Brazīlijā ir ļooooti daudz karstas, tveicīgi sasvīdušas sievietes ar milzīgiem pupiem un pakaļām. Un visu beidzot! brazīlijā uz vietas tos zirnekļis var dabūt cik uziet, izbāz no bikšu priekšas ficuku, pavicini, zirnekļi un tveicīgās sievietes pašas saskries, ka mudž. Nu ko, bratuha, adjos amigos? 😢 #6 2025-07-24 15:03 tracer: coco
kad jaasaak riikoties ap instrumentu kasti? kad ljotene tuvosies buenosairesai vai saakt jau instrumenta izpakushanu paceljoties?😃 #7 2025-07-24 16:25
Pārējos 5 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ķiploku krogs (2)
Biju vairākas reizes gājis garām, vēlējies noteikti apmeklēt, bet laika trūkuma dēļ nesanāca. Šonedēļ Vecrīgā bija ...
Jaunā gada sagaidīšana. (32)
Kā mēdzat sagaidīt Jauno gadu? Balllītēs, draugu lokā vai vienatnē pie televizora? Vai visiem brīvajiem ir jau plāniņš ...
Spēles darba kolektīva ballītē? (13)
Nāk Ziemassvētki un jaunais gads, un gada noslēguma balle. Varbūt ir kādi ieteikumi vai labas idejas spēlēm pasākuma ...
Kur varētu svinēt bērns savu 13. dzimšanas dienu? (5)
Man nākamgad paliks 13 gadi. Vēlos sarīkot neaizmirstamu dzimšanas dienas ballīti sev un saviem draugiem vietā kur vēl ... | ||||||||