![]() | |||
|
|
Iepazīsties
380 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: toties tur pilns ar slavinaajumiem😃
labaakais.sirsniigaakais.saprotishaakais utt.un tad pie komentiem salikti latvijas karodzinji.smaidinji.sirsninjas nez.man jau liekas ka prezidentam jaabuut taadam raupjam.iistam vecim.skarbam.taisniigam.ar katru uzrunu tautai jaajuut ka tur iists vecis pie stuures. nu nez..esmu viilies.ka prezidenta kontaa nedrikst izteikt kritiku. vai tad latvija un prezidents nelaiki.kad var teikt par tiem tik labu vai neko? #1 2025-07-12 15:34 tracer: nu logiski.prezidentu ieveeleeja politiskaas partijas
bez vinju un sponsoru zinjas nedrikst neko nosodoshu raksttiit😃 ja atljaus.tad kritizees prezidents . jo nedodies.sagraut koaliicijas darbonja pelnju netiishaam.kritizeejot sveetku organizatorus😃 #2 2025-07-12 16:26 CoCoSan: Nesapratu. Cerēji, ka Edgars sēž feisbukā un gaida vēstules, lai būtu vismaz ar kādu parunāt?
#4 2025-07-12 20:42 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Būs vai nebūs ekonomiska krīze? (21)
Naudu tagad sākt pieturēt,tualetes papīru jākrāj un vai ir vērts iegādāties gāzes pistoles varbūt tuvākā laikā vispār ...
Kvīra/kvīrs (8)
Lūdzu izskaidrojiet, kas ir kvīra/kvīrs? Tas ir ja cilvēks vienu nedēļu var justies kā sieviete, bet otru nedēļu ...
cik esam aizņēmušies, iztērējuši un cik jāatdod (15)
vai kāds/a zin cik Latvijas valsts ir aizņēmusies, cik un kam iztērējusi, cik un kad jāatdod??? Nu tā , pa lielam:)
Vai Latvijā vajadzētu aizliegt azartspēles? (46)
Jūsu viedoklis - vai azartspēles Latvijā nevajadzētu aizliegt tāpat kā narkotikas ? Argumenti - tad tas notiks ... | ||||||||