FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tanaka dienasgrāmata
 Trešdiena 09-07-2025 21:50 1  30

gobi. Man patīk Padomju laika pārvalki.

Tie ar četrstūri pa vidu. Saliek visu kā vajag. Ne tie maisi ar pogām galā. Kašmars. Vajag pameklēt fb marketplace, ss.com mājas lapā. Nav ko mocieties ar visādām pariktēm. Iespējams kāda/s šejieniete/is var atdot, vai mazām naudām pārdot, ja tur neatrodas. Es tādus moderno pārvalkus vispār tirdzniecībā nelaistu. Vai tad sieva uzspiež to moderno pārvalku lietot? Jauku atlikušo vasaru.

Krista Draveniece: Valstsvīri izklāj ... Vai jūlija sākumā būs lielais karstums?
citi ieraksti tanaka d-grāmatā (~138)
Komentāri
gobis: vēl viena ideja segas stūriem
piešūt kabatiņas tam kātam,
bet kur ņemt
šuvēju ...
#1
2025-07-09 22:11
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Zamša/velūra žaketītes tīrīšana (5)
Kāda ir pieredze attiecībā uz zamša/velūra žaketītes tīrīšanu ķīmiskajās tīrītavās un mājas apstākļos. Labprāt ...
Asins traipu tīrīšana (18)
Iekaltuši asins traipi - ar ko šajā augsto tehnoloģiju laikmetā tos iztīrīt? (vazājoties pa mežu, paklupu un uztaisīju ...
Latvijas vīriešu ģērbšanās stils (40)
Kā tu raksturotu Latvijas vīriešu ģērbšanās stilu?
Dūnu jaka spalvojas (5)
Iesakiet lūdzu veidu , kā dūnu jakai novērst splavosanos, nu nevar tak būtu tā, ka tas ir normāli , ka visas drēbes pēc ...
Sievietes legingos? (25)
Pašlaik tie ir aktuāli un ērti. Kāpēc vīriešiem nepatīk sievietes šajā āpģērbā?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅