![]() | |||
|
|
Iepazīsties
340 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
CoCoSan: Nu nez, laikam 2x biju, nepatika. Nepazīstu viņu preces, viss svešs, tās cenas viltīgi sakarinātas. Nu fui, lai iet uz to skuju taku.
#1 2025-06-27 13:15 nospiedums: Man patīk Lidl.
Esam iecienījuši - kruasānus, sieru, saldējumu un dažas citas preces. Cenas apmierina; kvalitāte tam, ko pērkam - laba/ļoti laba. :) #2 2025-06-27 13:36 Svimpis: proletariaata veikals. aristokraati, inteligjence, turiigais slaanis tur neiepeerkas!
#3 2025-06-27 13:46 baalzams: Tā ir. Viņiem Lidlā ir atļauts izmantot tika taromātu. Tālāk viņus nelaiž. :D
#4 2025-06-27 14:59 Sanija_: Man arī Lidl patīk un vienīgā reize, kad neapmierināja kvalitāte, bija par Latvijā ražotu produktu.
#5 2025-06-27 15:03
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Par stilu (13)
No viena jautājuma paņemts piemērs "tik pazīstamais saskaņas stils, kur visi teksti divās valodās." Vai tad vēl līdz ...
Kam tas ir izdevīgi?Kur ir patiesie oligarhi? (17)
Latvijas centālās bankas stratēģija gadu griezumā.Lats un lata piesaiste valūtas grozam,Lata piesaiste tikai Eiro.Nav ...
Vai nav "sviests" politiķu uzrunā ? (23)
Siltināt mūra graustus? Nost ar 6 stāvu masonu(t.s. Jugend stila) mūra arhitektūru Rīgas centrā, lai dinamīts mums ...
Vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņi. (99)
"..."zinātnē balstīti lēmumi", kur medicīniskas procedūras derīguma termiņš ir atkarīgs nevis no tā vai procedūra vēl ... | ||||||||