![]() | |||
|
|
Iepazīsties
160 lietotāji on-line
90 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
Dienasgrāmatas (blogi)
Ruu: Netaisas vaļā!
Kabi pareizi saprotu, angliski rakstīts, vai man 18 gadu. Bet man nekā, man jau 60 ar ķeksīti. #1 2025-06-24 11:02 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
sunu parosanas (5)
man ir sunee 2 gadus veca aizmuka sasejas ar kaiminu suni kaimins ieradzija uzblava gribeja noraut nostbet nevareja tad ...
boksu vietas zirgam Riga (7)
ir velme iegadaties zirgu,bet veletos atrast kadu labu boksu vietu,stalli zirgam riga,vai kads varetu ko ieteikt?
Kur ir laba suņu skola Rīgā? (3)
Manai kucītei (Dž.Rasela terjers) 2,5 mēneši. Sāku domāt par skološanu pēc 1-2 mēnešiem. Iesakiet man, lūdzu, labu ...
Suns sacis trakot. (8)
Sveiki. Suns pēdējā laikā sācis trakot un bēgt no mājām aktīvāk. Suns ir miermīlīgs. Pēdējās dienās arī pat vairs neēd. ... | ||||||||