FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Sestdiena 14-06-2025 00:16 14  70

Pazuduši bļāvēji!

Savāds klusums no tracer(a) un Sakanā stūrīša biedriem. No šodienas sāk vākt parakstus tautas nobalsošanas sarīkošanai par Saeimas atsaukšanu. Lielie bļāvēji klusē, neviens ovāciju vaids no viņu puses. Laikam, piektdienas trīspadmitais datums nogurdinājis. tracer(s) un Sarkanā stūrīša biedri skrien parakstīties (var jau arī to izdarīt sēžot dīvānā caur internetu). Mēs pārējie skatāmies kā tiek izšķērdēta nodokļu maksātāju nauda.

Neil Diamond - I Am... I Said (Music Video)

Svimpa konkursam Tikai - sievieti
Komentāri
Reds: Nu redz kā sanāk, ka vienīgā "bļāvēja" par tēmu beigās esi tu. Kuram stūrītim tad tu sevi šādā veidā pati pieskaiti?
#1
2025-06-14 00:57
siikaa16: Nacionālistu. :)
Var būt viņi, savās domās, mūs saukā par Panorāmas stūrīti. Kaut gan tās ziņas neskatos.
#2
2025-06-14 01:07
tracer: beidz trakot
uzraksti apsveikumu kartinju 3 vicemeeram
#3
2025-06-14 04:50
siikaa16: Netrakoju.
#7
2025-06-14 15:30
988: Pie siles netikusie idioti. Ta ir visur demokratija. 🇬🇧 barins pamulku grib sasaukt Tautas asambleju. Tradicionalam partijam nevarot uzticeties. Dienaszaglu baram gan var. Vel ir Republikani. Grib gazt monarhiju. Ta trauce imbiciliem dzivot, stradat, atpusties, trahaties 😀
#4
2025-06-14 08:39
Reds: Nu redz, ko mums uztraukties - ko tur to sūdu bakstīt lieki, Rosļikovs ar saviem 6% tāpat neko nepanāks. Tas te oho pāris kremļa sekotājas bija sataisījušas "echo camber", sacerējās ka nu tik būs. Dikti šaubos ka valstī vispār tiks pāri 5% - pabrauc drusku uz Kurzemes pusi, ātri vien redzsēsi ka sarkano problēma vispār neeksistē tur, domāju ka Latgalē, izņemot pāris reģionus, tas pats.
#5
2025-06-14 10:40
True: Rosļiks intervijās vairs nav tik smaidīgs kā pirms vēlēšanām, frāzi nas boļše vairs neskan. Urlas komentāros ar putām uz lūpām stāsta, ka visi viņu radinieki, draugi, kolēģi ir balsojuši par susļiku, bet kā tā kāpēc ne susļiks, nu nekas Latvijai ilgi vairs nav atlicis, pavisam drīz. Datumu viņi protams nosaukt nevar, nu apmēram kā traceris sola valstij ko nodarīt, bet ko un kad plānprātiņš pateikt nespēj, tik kā vista kladzina.
#6
2025-06-14 11:44
Pārējos 7 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji.
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai Latvija ir demokraatiska Valsts??? (18)
Vai tomeer ar asi izteiktu nodoklu ,soda naudu represijaam pret valsts iedziivotaajiem.Kas buutibaa ir totalitaaras ...
Vai Jūs jūtaties vainīgi, ka neapturējāt Covid19 pandēmiju? (32)
Izrādās, ka koronavīrusa vakcīna tika izgatavota jau pirms vairākiem gadiem, bet izgatavotājiem nebija naudas, lai ...
Kāds būtu jūsu visu laiku politiskais labākais favorīts? (38)
Kas tiešām domatu par tautu.Var komentēt par vienalga kuru gan no vēstures gan no pašreizējiem.Tāpat varat uzrakstīt ...
Dalailama. (11)
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/126167/latvija-nav-par-brivu-tibetu-politiska-elite-ar-dalailamu-net
iksies?fb_action...
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai - par daudz vai par ... (37)
Latvijas sniegtā palīdzība Ukrainai veido 0,8 no IKP. Un vēl jau ir jāsaziedo kaujas dronam "Bayraktar"5 ļimoni(tā gan ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅