FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
siikaa16 dienasgrāmata
 Svētdiena 08-06-2025 00:46 5  39

Spārnotais teiciens

"Ziniet, es nekad neesmu rāvies pie kaut kādiem amatiem." Kurš to teica? Protams, Šlesers. ("TV3 Vēlēšanu nakts" raidījuma intervijā.)

Melnā pantēra

Tikai - sievieti Kliedējot šaubas
citi ieraksti siikaa16 d-grāmatā (~771)
Komentāri
I3Lp42: Jo to izdara "melnais PIAR"!
#1
2025-06-08 01:13
filmasmultenes: Labi ka pa politiku nekad nesu sekojis lidzi. Un nevienu gadu nekad nesu velejis. Man passe ir tuksa. Neviena ieraksta nau. Pase majas stav skata pec tikai.
#2
2025-06-08 10:46
siikaa16: Pasē neko vairs neatzīmē.
#3
2025-06-08 16:18
True: Latviešu tautai īsa atmiņa.
#4
2025-06-08 17:30
siikaa16: Jā. Vēl viņš pagaidījis, ka izaug jauna vēlētāju paaudze. Kura pa iepriekšējām darbībām neko nezina.
#5
2025-06-08 20:47
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Piemājas zeme mājai uz 1992.gada 1.septembri. (3)
Sveicināti! Vēršos pēc palīdzības sekojošā jautājumā - kā ir ar piemājas zemi uz 1992.gada 1.septembri? Situācija,kurā ...
SIA atvēršana (16)
Viedie pa interesenti-ja cilvēks vēlas atvērt SIA ,bet kredītvēsture sabojāta. Vai iespējams šo SIA atvērt?
Metāla izstrādājumu ražošana (18)
Sveiki! Vai kādam ir ideja - kādus metāla izstrādājumus ir vērts ražot, lai nopelnītu naudiņu dzīvošanai un attīstībai? ...
Finansu direktors (9)
Kādi ir šīs nozīmīgās personas pienākumi. Varianti: a. tikai naudas skaitīšana (debeti, kredīti, kas mums ir parādā, ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅