![]() | |||
|
|
Iepazīsties
70 lietotāji on-line
81 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
tracer: ierosinu arii kaijas.kuras apnikushas pilsetniekiem
"maigi apdullinaat" ar koku😃 galvenais lai maigi skaneetu😃 #1 2025-05-19 08:06 wintere: Man zivis negaršo. Bet nesaskatu neko sliktu, ja tiešām izsalkuši cilvēki atrod veidu kā paēst, ja vēl kādas zivtiņas uzdāvina pensionāriem, vispār super.
#2 2025-05-19 09:29 Sigvarts60: Elektrozveja ir brutāls paņēmiens dīķa iztīrīšanai no zivīm, bet vēl šausmīgāk būtu, ja tās zivtiņas smeltu ārā kopā ar dūņām.
#3 2025-05-19 10:52 CoCoSan: Un kas tur brutāls? Izsmeļ ar dūņām un pārved cituviet...jeb ir kāds zinātnisks skaidrojums, ka elektrozveja vienā gadījumā ir noziegums, bet citā - humāna rīcība ar zivīm?
#4 2025-05-19 13:13 jozolsen: ..kādreiz mācija, ka no strāvas sitieniem zivis paliek neauglīgas.. Visapkārt un strāvas sitiena iedarbība ir pēc lieluma un izmēriem..
Interesani; kā nākotni ietekmēs mikroviļņu krāsnis.. #5 2025-05-19 17:41 tracer: parasti kad grib izsmelt zivis no diikja.nolaizh vai izsuuknee uudeni
savaac zivis.dziivas.ievieto konteineros.aizved uz citu uudenstilpni.. taa riikojas civilizeeti cilveeki. a te ar elektriibu😃😃un pat nekaunas no taa..pazinjo kaa baigo labdariibu toties ja kaads makskernieks buus patureejis kadu liidaku 49 cm garumaa.kur atljauts 50 cm. sods..simtos eiro. divkosiiba nenormaalaa.. bet kaa tagad lien yz veedera pensionaaru priekshaa toposhie deputaatelji😃 taa gribas tikt pie siles.shodien dzirdeeju no vienas partijas.soliija celju uz kapiem saremonteet. labs maajiens pensionaariem😃 #6 2025-05-19 18:13 jozolsen: Pensionāri tagad baigā vērtība, jo galvenie vēlētāji..
Kapu sveces forša padarīšana..Ilgi deg un ir pat zināma ugunsdrošība..Agaismojums, siltums un pat kotleti var uzsildīt uz vāciņa.. #7 2025-05-19 18:42
Pārējos 1 komentārus var lasīt tikai oHo.lv reģistrētie lietotāji. Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kurmju apkarošana zālienā (15)
Vai kāds nevarētu ieteikt efektīgu paņemienu, kā pasargāt dārza mauriņu no čaklo racēju kurmju darbiem ?
Cihlida 10 cm liela orandza, peld pa augshpusi un rij gaisu (3)
Parejas zivis tai skaita viņas sugas ta nedara +liekas ka vinjaj acis ir pietukushas. gais akvarija strada pastavigi ...
Skotijas nokareno ausu runcis (11)
Tiek meklēts kavalieris Skotijas nokareno ausu kaķenītei... Vēlams kurzemē... Varbūt zināt kādu paziņu,..kuriem ir ...
Kaķis nepārtraukti laizās (7)
Pieklīda jauns pamests runcītis, domājams šai gadā dzimis. Viņš visu laiku laizās un no tā viss ir slapjš. Sprandā ... | ||||||||