FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
tracer dienasgrāmata
 Otrdiena 06-05-2025 00:41 4  30

skalojam podaa

lasu zinas

kaa vienmeer

nra.lv raksts par nodoklu iekaseeshanu.

paari 500 miljoni truukst par pirmo ceturksni..

pvn nodoklis truukst..tas iereekinot visu inflaaciju.neiekaseetaa nauda.

ko noziimee pvn nodokla nemaksaashana?

tas noziimee tikai to uzneemeji notirgojushi mazaak preci..jo pvn tiek maksaats pie jebkura pirkuma pie kases.

respektivi mees pateereetaaji mazaak peerkam.

un peerkam mazaak jo preces kluvushas daudz daargaakas.

un daargaakas kluvushas ne tik deelj inflaacijas

peedeejaa laikaa ieneemumu dienests aardaas.plosaas.presee uzneemeejus

un luuk rezultaats.

samaksaajot tos milziigos nodokljus gala cena produktam sanaak liela.un mees nepeerkam.un nodokli nenaak valstii

gribeeja apkarot eenu ekonomiku..

nu apkaroja:D

rezultaats redzams.

taa tik turpinaat valdoshie..preseejiet tos burzujus:D

ekonomisti hrenovie.

tak iedziis bankrotaa valsti.ar savu rijiigumu

vid darbiniekiem 300 eiro algas ... 9 maija sviniibas
citi ieraksti tracer d-grāmatā (~700)
Komentāri
siikaa16: Var būt viss ir daudz vienkāršāk. Finanšu ministrijā ne tā izrēķināja. :)
#1
2025-05-06 03:11
tracer: protams reeekinaaja😃kaa vienmeer peec maximuma.😃
tik neienaaca praataa ka uzneemeejs vienaa briidii pasuutiis to valsti ar visiem nodokljiem.un aizveers uzneemumu..un nedabuus vispaar neko.
taa arii notiek..kursh mulkis gribees straadaat bez pelnjas?
atceraties tak bija tie mikrouzneemumi? nolikvideeja.tik nez kaapeec mikrouzneemumu laikaa peec kriizes ekonomika atkopaas.
un taxi? es kad braucu man bija jaamaksaa nodokli kaa darba deveejam un kaa darba neemedjam😃
jo redz jaabuut bija savai firmai..un pasham sev alga jaamaksaa😃un protams dubulti nodokli😃
gribu redzeet peec veeleeshanaam..veel meenesis jaapacieshas..tad muus atkal slauks
nez kaa domaajat pvn vai nii uzleks?
man jau liekas abi divi
#2
2025-05-06 07:05
tracer: tikko lasu
somija samazinaas ienaakumu nodoklus.samazinaas pvn paartikai..un ministru algas.
luuk taa jaaciinAs globaalu satricinaajumu laikaa.lai ekonomika nenobeigtos..
a mees tik turpinam zmiegt ar nodokljiem😃😃
#3
2025-05-06 08:37
Drole: Tie somi, kuri pelna virs 9000, buus apmierinaati; ko domaa paareejie, var spriest peec vinju komentiem :D

https://yle.fi/a/74-20158072
#4
2025-05-06 13:28
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Kādas Jums ir sajūtas attiecībā uz Trampa uzvaru? (54)
Man bija gandrīz vienalga, kuru ievēlēs; tā vienkāršā iemesla dēļ, ka priekšvēlēšanu lozungi parasti (ja ne vienmēr) ...
Ko jūs domajat par cilvēka radītu globalo sasilšanu? (65)
Mani tas interesē, jo turpmāko gadu laikā būs jātērē milzu līdzekļi, lai samazinātu katra cilvēka atstāto CO2 pēdu. Un ...
Par stilu (13)
No viena jautājuma paņemts piemērs "tik pazīstamais saskaņas stils, kur visi teksti divās valodās." Vai tad vēl līdz ...
5diena 13. datums (5)
Šodien uzgājis gaisā Latviju un Lietuvu savienojošais gāzesvads pie ...
Piekdiena Aļaskā (27)
Putins pats aizlidos vai aizsūtīs Lavrovu?

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅