![]() | |||
|
|
Iepazīsties
410 lietotāji on-line
65 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
siikaa16: Var būt viss ir daudz vienkāršāk. Finanšu ministrijā ne tā izrēķināja. :)
#1 2025-05-06 03:11 tracer: protams reeekinaaja😃kaa vienmeer peec maximuma.😃
tik neienaaca praataa ka uzneemeejs vienaa briidii pasuutiis to valsti ar visiem nodokljiem.un aizveers uzneemumu..un nedabuus vispaar neko. taa arii notiek..kursh mulkis gribees straadaat bez pelnjas? atceraties tak bija tie mikrouzneemumi? nolikvideeja.tik nez kaapeec mikrouzneemumu laikaa peec kriizes ekonomika atkopaas. un taxi? es kad braucu man bija jaamaksaa nodokli kaa darba deveejam un kaa darba neemedjam😃 jo redz jaabuut bija savai firmai..un pasham sev alga jaamaksaa😃un protams dubulti nodokli😃 gribu redzeet peec veeleeshanaam..veel meenesis jaapacieshas..tad muus atkal slauks nez kaa domaajat pvn vai nii uzleks? man jau liekas abi divi #2 2025-05-06 07:05 tracer: tikko lasu
somija samazinaas ienaakumu nodoklus.samazinaas pvn paartikai..un ministru algas. luuk taa jaaciinAs globaalu satricinaajumu laikaa.lai ekonomika nenobeigtos.. a mees tik turpinam zmiegt ar nodokljiem😃😃 #3 2025-05-06 08:37 Drole: Tie somi, kuri pelna virs 9000, buus apmierinaati; ko domaa paareejie, var spriest peec vinju komentiem :D
https://yle.fi/a/74-20158072 #4 2025-05-06 13:28 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Kādas Jums ir sajūtas attiecībā uz Trampa uzvaru? (54)
Man bija gandrīz vienalga, kuru ievēlēs; tā vienkāršā iemesla dēļ, ka priekšvēlēšanu lozungi parasti (ja ne vienmēr) ...
Ko jūs domajat par cilvēka radītu globalo sasilšanu? (65)
Mani tas interesē, jo turpmāko gadu laikā būs jātērē milzu līdzekļi, lai samazinātu katra cilvēka atstāto CO2 pēdu. Un ...
Par stilu (13)
No viena jautājuma paņemts piemērs "tik pazīstamais saskaņas stils, kur visi teksti divās valodās." Vai tad vēl līdz ... | ||||||||