![]() | |||
|
|
Iepazīsties
430 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
skarba dienasgrāmata
siikaa16: Pārtraucot darba līgumu "informācijas neizpaušana" vēl ir spēkā vairākus gadus.
#1 2025-05-05 01:11 pavadonis1971: mulkiibas..var un vajag izpaust..lai tauta zin savus varonjus..neviens shitaads bosinsh nekad tiesaa nesuudzees..jo simt punkti korumpeets..negribees lai tiesaa izkidaa visu vina darbiibu.taa ka ndbaidies
staasta moraale ir cita..peec 50 gadiem tu esi nevajadziga lupata darba deveeja aciis..atkritums. un taa izslaveetaa darba pieredze ir domaata stulbu cilveeku mierinaashanai..taa pieredze nav vajadziga nevienam.un nav neaizvietojamu darbinieku..neesi jau kosmosa zinaatnes darbinieks taada realitaate latvijaa..peec 50 visiem ar kaaju pa tirsu..ja vien neesi radagabals bosam..vai iesaistiits kopeejaas mahinaacijaas #2 2025-05-05 06:08 homo_ursus: Seksofobs, vārmāka utt..... nevajag likt visus noslēpumus vienā kulītē, kur tie aizsargāti ar likuma atslēgu. Šeit minētie zem tās kategorijas neietilpst un izspaužami uzreiz vai nav ko muti dzesēt. Tad taisnīga valsts varas tiesa un pilsētvides izvarotājs - lidz 99 gadiem uz sabiedriskiem darbiem, no rīta līdz vakaram sakumpis verga pozā.
#3 2025-05-05 08:02 RRAGANA: Ja 20 gadu laikā nomainījušies 24 priekšnieki
es vēl bišķi paciestos😃 Šito jau tad arī drīz nomainīs😅
#4 2025-05-05 14:49 jozolsen: kristietība māca pazemību, pacietību..it sevišķi algotā darbā pēc 50-mit.. Varētu tak sagaidīt 30-to priekšnieku!!
#5 2025-05-05 22:00 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai pieteikties pieprasītai vakancei? (16)
Ja sludinājumam uz 1 darba vietu pāris dienās ir 6000 unikālo skatījumu, vai ir vērts vispār pieteikties?
Paskaidrojums (13)
par viena darba pienākuma neizdarīšanu , bet ne pārkāpuma, liek rakstīt 2-vus paskaidrojumus- jāiztur tapēc, kad krīze, ...
Cik ilgi var būt uz slimības lapas pēc infarkta? (5)
Man 8 aprili bija smaga veida infarkts. Ielika stentu. Cik ilgi varu but uz slimibas lapas?
Projektu vadība - darbs un kursi (17)
Jautājums vairāk domāts tiem, kuri bijuši projektu vadītāji (koordinētāji) un/vai tiem, kuri beiguši projektu vadības ...
Dilemma...darbs naudai vai sirdij... (26)
Kada butu Jusu izvele, ja butu jaizvelas fiziski smags darbs ar diezgan labu samaksu, bet nav laika un speka neko arpus ... | ||||||||