FILMAS APSVEIKUMI VĀRDA DIENAS ČATS REKLĀMA oHo.lv
Lai lietošana būtu ērtāka, lūdzu, pagriez savu tālruni!
Reģistrētiem lietotājiem



Reģistrēties Aizmirsu paroli!
skarba dienasgrāmata
 Svētdiena 04-05-2025 23:46 5  70

Pārdomas pirms darba uzteikuma

Amatā nostrādāti 20 gadi un pieredzēti 24 priekšnieki.Beidzamie trīs pēc novadu reformas izceļās jo īpaši.

Iepazinos ar jaunvārdiem: bosings, presēšana, akla spītība, taisnprātis, muļķis ar nosacītu augstāko izglītību. Pilsētvides izvarotājs. Melis. Šizofrēniķis.Varmāka. Sodāms vadītājs. Ārpus sistēmas cilvēks. Seksofobs ar pataloģiju. Varētu vel turpināt.

Bet nebūs jauki vel tērēt savu enerģiju šādam kukainim.

Tiklīdz nebūs spēkā vairs vienošanās par informācijas neizpaušanu, varēšu izpausties.

Uh..vel paskatīsimies , kurš tad ir Zaļš un vel zaļāks.

Pelēkā puve un ola Gurķu burkas
Komentāri
siikaa16: Pārtraucot darba līgumu "informācijas neizpaušana" vēl ir spēkā vairākus gadus.
#1
2025-05-05 01:11
pavadonis1971: mulkiibas..var un vajag izpaust..lai tauta zin savus varonjus..neviens shitaads bosinsh nekad tiesaa nesuudzees..jo simt punkti korumpeets..negribees lai tiesaa izkidaa visu vina darbiibu.taa ka ndbaidies
staasta moraale ir cita..peec 50 gadiem tu esi nevajadziga lupata darba deveeja aciis..atkritums.
un taa izslaveetaa darba pieredze ir domaata stulbu cilveeku mierinaashanai..taa pieredze nav vajadziga nevienam.un nav neaizvietojamu darbinieku..neesi jau kosmosa zinaatnes darbinieks
taada realitaate latvijaa..peec 50 visiem ar kaaju pa tirsu..ja vien neesi radagabals bosam..vai iesaistiits kopeejaas mahinaacijaas
#2
2025-05-05 06:08
homo_ursus: Seksofobs, vārmāka utt..... nevajag likt visus noslēpumus vienā kulītē, kur tie aizsargāti ar likuma atslēgu. Šeit minētie zem tās kategorijas neietilpst un izspaužami uzreiz vai nav ko muti dzesēt. Tad taisnīga valsts varas tiesa un pilsētvides izvarotājs - lidz 99 gadiem uz sabiedriskiem darbiem, no rīta līdz vakaram sakumpis verga pozā.
#3
2025-05-05 08:02
RRAGANA: Ja 20 gadu laikā nomainījušies 24 priekšnieki… es vēl bišķi paciestos😃 Šito jau tad arī drīz nomainīs😅
#4
2025-05-05 14:49
jozolsen: kristietība māca pazemību, pacietību..it sevišķi algotā darbā pēc 50-mit.. Varētu tak sagaidīt 30-to priekšnieku!!
#5
2025-05-05 22:00
Tavs komentārs

Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.

Vai pieteikties pieprasītai vakancei? (16)
Ja sludinājumam uz 1 darba vietu pāris dienās ir 6000 unikālo skatījumu, vai ir vērts vispār pieteikties?
Paskaidrojums (13)
par viena darba pienākuma neizdarīšanu , bet ne pārkāpuma, liek rakstīt 2-vus paskaidrojumus- jāiztur tapēc, kad krīze, ...
Cik ilgi var būt uz slimības lapas pēc infarkta? (5)
Man 8 aprili bija smaga veida infarkts. Ielika stentu. Cik ilgi varu but uz slimibas lapas?
Projektu vadība - darbs un kursi (17)
Jautājums vairāk domāts tiem, kuri bijuši projektu vadītāji (koordinētāji) un/vai tiem, kuri beiguši projektu vadības ...
Dilemma...darbs naudai vai sirdij... (26)
Kada butu Jusu izvele, ja butu jaizvelas fiziski smags darbs ar diezgan labu samaksu, bet nav laika un speka neko arpus ...

Iepazīšanās portāls oHo.lv
oHo.lv administrācija neatbild par iepazīšanās sludinājumu un pārējās portālā paustās informācijas saturu.
Apmeklējot oHo.lv Jūs apliecināt, ka esat iepazinušies ar oHo.lv lietošanas noteikumiem un apņematies tos ievērot.
© 2000.
oHo.lv izmanto sīkdatnes, lai darbotos un nodrošinātu Tev lielisku pieredzi.
Vairāk par sīkdatņu veidiem, to izmantošanu un konfigurēšanas iespējam lasiet šeit.
p.s. Mums arī nepatīk visi šie logi un paziņojumi, bet tāda nu ir kārtība 😅