![]() | |||
|
|
Iepazīsties
420 lietotāji on-line
195 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
lazdarr dienasgrāmata
jozolsen: ZINOT VĒSTURI BRIESMAS TUVOJAS STRAUJI,Tā tauta ir jau gastava,nobriedināta darīšanai, lai cīnītos par savu ´bijušo godu´. Jau notiekas, iemācījūšis nogalināt, tie ir mijoni,arī labimaksa par to..kredīti,laklājība...Un tad to pēkšņi izbeigt,ier srtādāt!! ja ir viss lai turpinātu,viņi nepārtaukss.Kamēr nedabūs kārtīgi pa purnbu, pašreiz vel organižēti
t,bec cik iilgi?Ieemācītinogalint cilvŗēkus, ti nogalinārt clvēku #1 2025-04-25 00:04 Reds: Nu nez, man pazīstami daudzi ir izteikti pret krieviem, un iedalās un komentē arī pret. Neesmu nekad neko tādu dzirdējis, ka kādu par to FB mēginātu kaut kā ierobežot. Šeit gan, tikko kā kaut ko pret krieviņiem, tā uzreiz mīnusi kā no pārpilnības raga.
Vai tu domā faktčekisti liek rāmīšus - nu ne par velti viņi paši sevi sauc par čekistiem. #2 2025-04-25 02:45 lazdarr: Tev šķiet, ka mūs, nieka skudriņas, tagad nečeko? Pat zināmākiem ļaudīm sola nažus: Hašeks par savu nostāju saņēmis nāves draudus no bijušā Krievijas prezidenta.
Tiem tak hoķis viens no veidiem, kā citus iekaustīt...redz, griež zobus, ka aiz borta. #4 2025-04-25 11:54 tracer: viss ir politizeets.jebkuraa jomaa.
propoganda un tikai propoganda. personiigi es neticu vairs ne kapeiku. ne krievam ne muusu valdiibai.. fakti pieraada ka brjivaa latvija tikpat netaisniga pret cilveeku kaa padomju latvijaa. vaj tad tagad mums mazaak zog.sheemo latvijaa kaa krievu laikaa? domaaju pat vairaak zog..un izslaveetaa blatu sisteema veel lielaaka #3 2025-04-25 06:24 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Vai 10.oktobrī iziesiet ielās? (56)
Vai daudz ir tādu, kuri jau sapratuši, ka ar šo valsti un visu pasauli kaut kas nav kārtībā? Vai Aldim ir vērts sekot, ...
Izskaidrojiet, kas ir "zemākas šķiras" cilvēks? (37)
Jautājums radās no iepriekšējā topika par "latiņas celšanu un nolaišanu". Tomēr šādi izteicieni ir dzirdēti arī citur.
Vai beidzot ir pienācis laiks Universālam Pamatienākumam ... (30)
Šajā brīdī Trampam būs preses konference, zināms, ka 1 triljona stimulu pakā būs arī pustriljonu (500.000.000.000$) ...
Vai paredzētā reforma var notikt? (29)
Kaut kā aizdomājos, vai paredzētā teritoriālā reforma var tikt apstiprināta, ja iedzīvotāji noboikotē pašvaldību ...
9 maijs. (32)
Neteikšu neko ne sliktu,ne labu.Atstāšu to jūsu ziņā.Tad nu par un pret!Kāpēc būtu vai nebūtu jāsvin!? | ||||||||