![]() | |||
|
|
Iepazīsties
60 lietotāji on-line
71 jubilāri
Populārākie
Iztaujāšanas centrs
Vakara plāns
Skaties
Foto albumi
Foto vērtēšana
Lasi un piedalies
Pieredzes apmaiņa
Interešu grupas
Dienasgrāmatas
Dzejoļi - dzīvā dzeja
Noderīgi
Sapņu tulks
Filmas, kino
Apsveikumi
Par oHo.lv
Palīdzība
Atsauksmes
Reģistrētiem lietotājiem
Reģistrēties
Aizmirsu paroli!
|
tracer dienasgrāmata
wintere: Redz kur, palūdz lapsai, lai Tev arī ko uzraksta. Viņai kā reiz nav ne mazāko problēmu ar letarģisko miegu :D
#1 2025-04-23 17:34 tracer: taa.slidas kaajaas.hokejnuja rokaa.
nu panaak kaads uzspeeleet..gribas to nuuju likt lietaa😃 paklupinaat kaadu..iegruuzt bortaa😃 #2 2025-04-23 18:36 tracer: wintere.ko taada nedabjujusi? puksti kaa zobs zobaarstu neredzddjis😃
lapzenei kruutis lielaakas? ka tu tik graziiga?😃 #3 2025-04-23 18:44 tracer: oij.sajaucu lapzeni ar lapsu😃😃😃nu gan izgaazos😃
nu bet nekas i lapzene i lapsa dziivas radiibinas vien ir😃 liedosiet tak traceriitim.pavasara dullumaa uzmaniib uz visu kas kustas😃 #4 2025-04-23 18:46 wintere: Apžēliņ, Tu nu gan esi pārgribējies. Vai tad Rīgā sieviešu trūkst, tur tak puse no visiem Latvijas iedzīvotājiem.
#5 2025-04-23 19:49 tracer: es gribu bagaatu saimniekmeitu.saartiem vaidziniem.tvirtu dupsi.stingraam kruutiim.skelmiigu smaidu🥳
kam man pilseetas plikadiidas? kuraam pat puura nav😃 #6 2025-04-23 20:05 Tavs komentārs
Komentārus var pievienot tikai reģistrēti lietotāji.
Ko domājat par ikgadējo lielo talku? (22)
Lūk, ko Elita Veidemane -http://nra.lv/viedokli/elita-veidemane/139188-kad-talkas-paliks-nevajadzigas.htm -publicējusi. ...
Kuram taisnība? (48)
Vakar pa radio dzirdēta ziņa lika padomāt, bet nekādi nevarēju nonākt pie atbildes, kas man apmierinātu. Ja nu kādam ...
Apvienoties ar Lietuvu, lai izdzīvotu? (24)
Apvienoties ar Lietuvu, vienā valsts veidolā.zem viena karoga. Vēsturiski, izcelsmē un utt. mēs esam brāļi. Jādomā kā ...
Ko domājat par Olšteina&Co izgājienu? (30)
Šodien no "Zatlera Reformu partijas" ievēlētie 11. Saeimas deputāti Klāvs Olšteins (kurš iepriekš pārgāja no ... | ||||||||